SPORDIKALENDER 2019

Kuupäev Kellaaeg Võistluse nimetus Koht Kontaktisik Telefon Juhend. Protokoll
JAANUAR
4.jaan 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtised mälumängu seeriavõistlused Särevere spordihoone II korrus Aime Laidla 56616024 juhend tulemused
11.jaan 16:00 Järvamaa TV 10 OS II etapp Särevere Veiko Valang 5507576 tulemused
12.jaan 10:00-16:00 Türi Ganvix Cup 2019 Türi ÜG võimla Vitali Gansen 56263752 juhend

 

alagrupp
alagrupp
tulemused
12.jaan 10:00 Järvamaa MV koroona üksikmängudes Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643 juhend tulemused
12.jaan 9:00-17:00 Türi Cup vibuspordis L.Koidula 27a Maarika Jäätma 55985986 juhend tulemused1
tulemused2
13.jaan Võrkpalli esiliiga mäng – Imsport Väätsa tervisekompleks Ilmar Mõttus 5079149
15.jaan 17:30-19:00 Suusatamise seeriavõistlus “Türi suusatalv 2019” I etapp Türi Tolli mets Kaarel Kallas 53308128 juhend tulemused
17.jaan 18:00 Kabala piirkonna mälumängu III voor Kabala Rahvamaja Mati Roosmaa 53404470 juhend tulemused
18.jaan 16.00 Järvamaa talvised meistrivõistlused kergejõustikus Särevere Veiko Valang 5507576 juhend tulemused
26.jaan 10:00 Veteranide võrkpall Kabala spordihoone Urmas Kupp 5042047 juhend tulemused
27.jaan 11:00 VII Türi külade talimängud I etapp Kabala Liisa Gritšenko 58201464 üldjuhend
I etapp
tulemused
20.jaan 11:00 Käru koroonavõistlused Käru Rahvamaja Ilmar Vainsalu
29.jaan 17:30-19:00 Suusatamise seeriavõistlus “Türi suusatalv 2019” II etapp Türi Tolli mets Kaarel Kallas 53308128 juhend tulemused
30.jaan 10.00 Tähelepanu Start maakonna alagrupp Türi ÜG Merle Vantsi 55614065 juhend tulemused

 

.
VEEBRU AR
1. veebr 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu SV Särevere spordihoone II korrus Aime Laidla 56616024 juhend tulemused
1.veebr 16:00 Järvamaa meistrivõistlused kergejõustikus (U14, U16, U18, U20) Särevere Veiko Valang 5507576 juhend tulemused
2.veebr 10:00 Laste talvekarikas Türi linna võimla Ulvar Kuningas 5114454 juhend tulemused
2.veebr Võrkpalli esiliiga mäng – Imsport Väätsa tervisekompleks Ilmar Mõttus 5079149
6.veebr 14.00 Järvamaa bumerang maakonna finaal Türi PK Veiko Valang 5507576 juhend tulemused
8.veebr 16:00 Järvamaa TV 10 olümpiastarti II etapp Särevere Veiko Valang 5507576 tulemused
9.veebr
.
10.veebr
10:00
.
11:00
Türi lahtised meistrivõistlused koroona paarismängudes (M,N)
VII Türi valla külade talimängude II etapp
Türi linna võimla
.
Käru
Kalju Mägi
.
Liisa Gritšenko
53413643
.
58201464
juhend
.
juhend
tulemused
.
tulemused
12.veebr 17:30-19:00 Suusatamise seeriavõistlus “Türi suusatalv 2019” III etapp Türi Tolli mets Kaarel Kallas 53308128 juhend tulemused
13.veebr 10.00 Järvamaa maapõhikoolide 1.-3.kl. rahvastepall 4P+4T, KV Väätsa SH Ilmar Mõttus 5079149 juhend tulemused
14.veebr 18:00 Kabala piirkonna mälumängu IV voor Kabala Rahvamaja Mati Roosmaa 53404470 juhend tulemused
16.veebr Võrkpalli esiliiga mäng – Imsport Väätsa tervisekompleks Ilmar Mõttus 5079149
19.veebr 17:30-19:00 Suusatamise seeriavõistlus “Türi suusatalv 2019” IV etapp Türi Tolli mets Kaarel Kallas 53308128 juhend tulemused
22.veebr 16:00 Järvamaa talvised meistrivõistlused mitmevõistluses Särevere Veiko Valang 5507576 juhend tulemused
23.veebr 10:00 Türi lahtised meistrivõistlused koroona üksikmängudes Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643 juhend tulemused
23.veebr 10:00 Järvamaa talvised discgolfi meistrivõistlused Türi discgolfi rada Liisa Gritšenko 58201464 juhend tulemused
23.veebr
.
24.veebr
Türi valla esivõistlus auto jäärajasõidus
Matk Eesti vabariigi auks
Änari
.
Türi vald
Penno Pesti
:
Paul Poopuu
56469715
.
5041987
.
.
plakat
tulemused
.
tulemused
.
MÄRTS
1.märts 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Särevere spordihoone II korrus Aime Laidla 56616024 juhend tulemused
2.märts 9:20 16.Presidendimatk Aegviidu – Nelijärve – Jäneda Ann Valang 58125952 juhend tulemused
3.märts 11:00 VII Türi valla külade talimängud III etapp Väätsa Liisa Gritšenko 58201464 juhend tulemused
2.-3.märts Eesti omavalitsuste talimängud Kadrina JÕUD 6622650 juhend
9.märts 11:30 Järvamaa karikavõistlused vabamaadluses Türi linna võimla Mati Sadam 5250582 juhend tulemused
9.märts Võrkpalli esiliiga mäng – Imsport Väätsa tervisekompleks Ilmar Mõttus 5079149
14.märts 18:00 Kabala piirkonna mälumängu V voor Kabala Rahvamaja Mati Roosmaa 53404470 juhend tulemused
16.märts 10:00 Türi valla lahtised meistrivõistlused koroona segapaarismängus Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643 juhend tulemused
11:00 Matk kevadesse Türi vald Paul Poopuu 5041987
okt-märts IMsport sisevõrkpalli etapid Väätsa tervisekompleks Ilmar Mõttus 5079149
.
APRILL
5.apr 19:00 Lõuna-Järvamaa lahtine mälumängu seeriavõistlus Särevere spordihalli II korrus Aime Laidla 56616024 juhend tulemused
7.apr 11:00 Käru paaristurniir võrkpallis Käru kooli võimla Anne Sillamaa 58018974 juhend tulemused
11.apr 18:00 Südamekuu-sinu sammud loevad Kabala küla ümbrus Heli Martin 5237398 tulemused
11.apr 12-15 Ida võimlemise koolituspäev Oisu koolimaja võimla Sille Varul 5292766 juhend
16.00 Järvamaa TV 10 olümpiastarti 3 etapp Türi staadion Leonhard Soom 5096812
18.apr 16:00 Järvamaa murdmaajooksu meistrivõistlused Türi Leonhard Soom 5096812
18.apr 18:00 Kabala piirkonna mälumäng VI voor, lõpetamine Kabala Rahvamaja Mati Roosmaa 53404470 tulemused
kokkuvõte
20.apr
.
22.apr
.
23.apr
11:00-17:00
.
18/18:30
.
18:00
Vibuspordi Aprilli Nali
.
Jüriöö jooks
.
Kädva Jüriöö jooks
Vibustaadion
.
Türi, Kirna, Paide
.
Kädva
Maarika Jäätma
.
Sulo Särkinen
.
Eha Vist
55985986
.
53088495
.
53707635
25.apr
.
26.apr
.
27.apr
.
27.apr
18:30
.
18:00
.
10:00-16:00
.
10:00
Kundalini jooga
.
Matk kevadesse
.
Ajurveda signa Lauritsaga
.
Türi valla hooaja lõpu lahtine koroona karikaturniir üksikmängudes
Käru kõrtsi saal
.
Käru
.
Käru kõrtsi saal
.
Türi linna võimla
Jaana Kala
.
Anne Sillamaa
.
.
.
Kalju Mägi
5205764
.
58018974
.
.
.
53413643
28.apr 11:00 Kogupere rattamatk “Tunne oma koduvalda” Türi vald Paul Poopuu 5041987
28.apr 11:00 Käru lauatennise võistlused Käru kooli võimla Anne Sillamaa 58018974 juhend
30.apr 11.00 Järvamaa koolinoorte MV orienteerumises Väätsa Kaarel Kallas 53308128
30.apr 17.-19.00 Järvamaa orienteerumisteisipäevak Väätsa Kaarel Kallas 53308128
aprill 11:00 Käru 3×3 korvpalliturniir Käru kooli võimla Kristjan Kivisaar
.
MAI
1.mai 18:30 Järvamaa rattakrossi seeriavõistlus 2019 I etapp Aravete Tauri Must 51985323 juhend
1.mai 11:00 Kirna treeningvõistlus Kirna tall Maie Kukk 55642117 juhend
4.mai 10:00-17:00 Vibusport “Türi kevad” Türi vibustaadion Maarika Jäätma 55985986
4.mai 11:00 Heitjate võistlused Türi Leonhard Soom 5096812
5.mai X Kevadtriatlon Türilt Paidesse Paul poopuu 5041987 juhend
5.mai 10:00 Kevad 2019 – igamehe paarismäng Türi Tenniseklubi väljak Jaan Rahe 5089187
14.mai 15:00 Järvamaa TV 10 olümpiastarti III etapp Türi Leonhard Soom 5096812
14.mai 17.-19.00 Järvamaa orienteerumisteisipäevak Viljandi lossimäed Kaarel Kallas 53308128
19.mai 11:00 Türi – Viljandi matshkohtumine Türi Tenniseklubi väljak Jaan Rahe 5089187
21.mai Ülemaailmne orienteerumispäev Türi, Väätsa, Käru, Laupa, Retla, Kabala P.Poopuu/K.Kallas 5052240
21.mai 17:00 Mäkkejooksu võistlus 10-18 a. Türi võimla mägi Leonhard Soom 5096812
23.mai 18:30 Järvamaa rattakrossi seeriavõistlus 2019 II etapp Järva-Jaani Tauri Must 51985323 juhend
26.mai 11:00 Käru petanki seeriavõistluse I etapp Käru kooli staadion Anne Sillamaa 58018974
28.mai 17.-19.00 Järvamaa orienteerumispäevak Tarsi Kalmer Keevend 5056597
28.mai 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse I etapp Roosna-Alliku Liisa Gritšenko 58201464 juhend
29.mai 10.00 Järvamaa koolinoorte  MV kergejõustikus Türi staadion Veiko valang 5507562
29.05 18:45 Järvamaa discgolfi seeriavõistluse I etapp Türi Liisa Gritšenko 58201464 juhend
30.mai IMsport suvine rannavõrkpalli I etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
Mai-okt Kirna talli ratsapäevad Kirna tall Maie Kukk 55642117
.
JUUNI
1.juuni 10:00 Eesti Kaitseliidu kergejõustiku meistrivõistlused Türi Leonhard Soom 5096812
1.juuni 11:00 Tennis on tervendav (üritus Türi valla lastele) Türi Tenniseklubi väljak Jaan Rahe 5089187
4.juuni 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse II etapp Paide Paul Poopuu 5041987 juhend
5.-6.juuni 15:00 Järvamaa TV 10 olümpiastarti mitmevõistluse finaal Türi Leonhard Soom 5096812
6.juuni IMsport suvine rannavõrkpalli II etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
8.juuni Järva 10. Suvemängud Türi vald P.Poopuu,P.Maaring 5333067
8.juuni 12:00 Järva mängud orienteerumine Türi vald Kaarel Kallas 53308128
8.-16.juuni 10:00 Türi valla MV üksik- ja paarismäng (mehed) Türi Tenniseklubi väljak Jaan Rahe 5089187
11.juuni 17.-19.00 Järvamaa orienteerumispäevak Tääksi Kaarel Kallas 53308128
12.juuni 18:45 Järvamma discgolfi seeriavõistluse II etapp Aravete Paul Poopuu 5041987 juhend
13.juuni IMsport suvine rannavõrkpalli III etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
13.juuni 18:30 Järvamaa rattakrossi seeriavõistlus 2019 III etapp Koeru Tauri Must 51985323 juhend
20.juuni IMsport suvine rannavõrkpalli IV etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
20.juuni 18:00 “Türi 1926” aastapäeva võistlus Türi Leonhard Soom 5096812
20.juuni Türi paaris maanteesõit Parasi Tauri Must 51985323 juhend
22.juuni 10:00 Kabala küla ja naabrite päev Kabala staadion Heli Martin 5237398
22.juuni 11:00 Kabala küla ja naabrite päev Kabala võrkpalliplats Heli Martin 5237398
23.juuni 11:00 Jaanipäeva spordipäev Käru kooli staadion Anne Sillamaa 58018974
25.juuni 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse III etapp Tarbja Liisa Gritšenko 58201464 juhend
26.juuni 18:45 Järvamaa discgolfi seeriavõistluse III etapp Paide Liisa Gritšenko 58201464 juhend
27.juuni IMsport suvine rannavõrkpalli V etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
30.juuni 11:00 Käru petanki seeriavõistluse II etapp Käru kooli staadion Anne Sillamaa 58018974
juuni Oisu piirkonna külade spordipäev Oisu Margus Marrandi 5038151
juuni 11.00 Järvamaa TV 10 2018/2019  mitmevõistluse finaal Türi staadion L.Soom 5096812
25.juuni 17.-19:00 Järvamaa orienteerumispäevak Mustla-Nõmme Kalmer Keevend 5056597
30.juuni 12:00 Türi linna perespordipäev Türi Tehisjärve ümbrus Türi Spordiklubide Liit 5041987
.
JUULI
2.juuli 11:00 Türi linn 93 – tasuta tenniseväljakute kasutamine (16:00-20:00) Türi Tenniseklubi väljak Jaan Rahe 5089187
4.juuli IMsport suvine rannavõrkpalli VI etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
11.juuli IMsport suvine rannavõrkpalli VII etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
12.- 14.juuli 15. Eestimaa Suvemängud Tartu JÕUD 6622650
17.juuli 18:45 Järvamma discgolfi seeriavõistluse IV etapp Järva-Jaani Liisa Gritšenko 58201464 juhend
18.juuli IMsport suvine rannavõrkpalli VIII etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
20.-28.juuli 10:00 Järvamaa MV üksik- ja paarismäng (mehed) Türi Tenniseklubi väljak Jaan Rahe 5089187
25.juuli IMsport suvine rannavõrkpalli IX etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
27.juuli 11:00 Kabala volle Kabala rannavõrkpalliplats Heli Martin 5237398
27.-28.juuli 10:00 Eesti meistrivõistlused harjutuses olümpiaring Türi linna võimla Ulvar Kuningas 5114454
28.juuli 11:00 Käru petanki seeriavõistluse III etapp Käru kooli staadion Anne Sillamaa 58018974
juuli 11:00 Järvamaa lahtised MV jalgrattakrossis Kõrgessaare Tauri Must 51985323
.
AUGUST
1.aug IMsport suvine rannavõrkpalli X etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
1.aug 18:30 Järvamaa rattakrossi seeriavõistlus 2019 IV etapp Paide Tauri Must 51985323 juhend
6.aug 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse IV etapp Käru Liisa Gritšenko 58201464 juhend
7.aug 18:45 Järvamma discgolfi seeriavõistluse V etapp Metsajõe Liisa Gritšenko 58201464 juhend
8.aug IMsport suvine rannavõrkpalli XI etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
13.aug 17.-19.00 Järvamaa orienteerumisteisipäevak Vanaõue Kalmer Keevend 5056597
13.aug 18:00 Järvamaa petanque seeriavõistluse V etapp Türi Liisa Gritšenko 58201464 juhend
15.aug IMsport suvine rannavõrkpalli XII etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
20.aug Käru järvespordipäev Käru Anne Sillamaa 58018974
22.aug IMsport suvine rannavõrkpalli XIII etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
22.aug 18:30 Järvamaa rattakrossi seeriavõistlus 2019 V etapp Türi Tauri Must 51985323 juhend
24.aug IMsport suvine rannavõrkpalli VIV etapp Väätsa rand Ilmar Mõttus 5079149
24.sept 18:00 37.Türi Metsajooks Türi Tolli mets Kaarel Kallas 53308128
25.aug 11:00 Käru petanki seeriavõistluse IV etapp Käru kooli staadion Anne Sillamaa 58018974
27.aug 17.-19.00 Järvamaa orienteerumisteisipäevak Kellissaare Kalmer Keevend 5056597
.
SEPTEM BER
6.sept 17:00 Türi piirkonna lahtised kergejõustiku meistrivõistlused Türi Leonhard Soom 5096812
6.sept 18:00 Türi bridžiklubi – Salo (Soome) sõpruskohtumine Türil
7.sept 18:00 XLIII Türi Raadiomasti bridži võistlused Türi
8.sept 10:00 Türi Tenniseklubi KV – paarismäng Türi Tenniseklubi väljak Jaan Rahe 5089187
10.sept 17.-19.00 Järvamaa orienteerumisteisipäevak Aravete Kalmer Keevend 5056597
12.sept 10.00 Koolinoorte 10. tuletõrjespordi mängud Türi staadion M.Tammepõld 5155461
14.-15.sept 12:00/10:00 Järvamaa kergejõustiku meistrivõistlused Türi Leonhard Soom 5096812
17.sept 18.00 37. Türi Metsajooks Türi ÜG/Türi Tolli mets Kaarel Kallas 53308128
18.sept 10.00 Järvamaa keskoolide kergejõustiku 4-võistlus Türi Leonhard Soom 50 96 812
18.sept 10.00 Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlus D, C kl. Türi linna staadion L.Soom 5096812
21-22.sept 12:00 Järvamaa MV mitmevõistluses  (täisk. U20; U18 ;U16; U14 kl.) Türi Leonhard Soom 50 96 812
24.sept 17.00 Laste võidujooks 8-11a. (mäkkejooks,sik-sak ja ümber puude jooks) Türi võimla ees Leonhard Soom 50 96 812
29.sept 11:00 Käru petanki seeriavõistluse V etapp Käru kooli staadion Anne Sillamaa 58018974
OKTOOB ER
04.okt 15:00 Heitjate 4-võistlus Türi Leonhard Soom 50 96 812
5.okt 12:00 TSKL’i auhinnaturniir noortele Türi linna võimla Mati Sadam 5250582
06.okt 12.00 Paide -Türi rahvajooks Türi Jaanus Sadeiko 50 38 349
   13.okt 11:00 Jooksuvõistlus M.Pirksaare karikatele M-J; A; B; C N-A; B; C Türi tehisjärv Leonhard Soom 50 96 812
oktoober Türi valla perespordipäev Käru Paul poopuu 5041987
NOVEM BER
2.nov 10:00-15:00 Türi Kunstmuru Cup 2019 Türi kunstmuruväljak Vitali Gansen 56263752
2.nov 10:00 Türi valla hooaja alguse lahtine koroona karikaturniir üksikmängudes Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643
3.nov 12.00 Järvamaa orienteerumisteisipäevakute finaal Türi vald Kalmer Keevend 5056597
15.nov 16:00 Seeriavõistluse I etapp  ( 30m, 5-sikhüpe; topispall, 1000m staadionil) Türi ÜG Leonhard Soom 50 96 812
16.nov 10:00 Järvamaa meistrivõistlused koroona paarismängudes (m.paar/n.paar) Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643 juhend
23.nov 9:00-17:00 Vibuspordi Novembri Nooled L.Koidula 27a Maarika Jäätma 55985986
26.nov 9:00-17:00 Vibuspordi Järvamaa Open L.Koidula 27a Maarika Jäätma 55985986
 29.nov 17:00 Kergejõustiku seeriavõistluse III etapp   (60m, kõrgus ,kuul, 800m) Särevere Veiko Valang 55 07 576 juhend
30.nov-01.dets 10:00 Eesti sisekarikavõistluste finaal Türi linna võimla Ulvar Kuningas 5114454
november 18:00 Kabala Indiaca Kabala spordihoone Heli Martin 5237398
november 18:00 Kabala piirkonna mälumängu I voor Kabala Rahvamaja Mati Roosmaa 53404470
DETSEM BER
06.dets 16.00 KSK ALEM paigalthüpete kolmevõistlus(kutsetega) Säreveres Veiko Valang 55 07 576
7.dets 10:00 Järvamaa meistrivõistlused koroona segapaarismängus (M+N) Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643 juhend
 9.dets 16:00 Jõuluvõistlused kergejõustikus Türi ÜG Leonhard Soom 50 96 812
11.dets 10.00 Järvamaa koolide 10.-12.kl.võrkpalli KV ( 4P+2T)( EKSL alagrupp) Särevere Kaarhall Piret Reinfeld 5042105
detsember 18:00 Kabala piirkonna mälumängu II voor Kabala Rahvamaja Mati Roosmaa 53404470
Järvamaa võrkpalli MV Villi Vantsi 5222473
Järvamaa veteranide võrkpalli MV Villi Vantsi 5222473
Tervisespordi matkad (5 erinevas kohas) Erinevad kohad Ann Valang 58125952
Harrastajate karikasarja TOP200 etapp Kihli Motokeskus 58010018
Eesti noorte karika- ja meistrivõistluste etapp Kihli Motokeskus 58010018