* Petangimängijad lõpetasid seeriavõistluse

Täna toimus Järvamaa petanque seeriavõistluse kuues ehk viimane etapp, mis pidi toimuma Türil. Kuna ilm ei soosinud võistlust ja ära me seda samuti jätta ei soovinud, siis võttis meid Väätsa petagi sisehallis vastu Kalev Lillepea. See oli suurepärane võimalus halva ilma kiuste mängu nautida ja selgitada välja Järvamaa parimad mängijad.

Enne viimast etappi oli kõigil esikuusikus olevatel võistkondadel võimalus mängida esimese kolme koha peale. Kokku osales seeriavõistlusel 54 inimest üle Eesti. Kuuenda etapi esikolmik oli sama, mis üldarvetuse esikolmik. Järvamaa parimateks mängijateks tunnistati 88 punktiga Anneli Suits, Enn Lehtpuu ja Ain Vilismäe.Teise koha võitsid 84 punktiga Liisa Gritšenko, Kalev Lillepea ja Ain Tamme ning napi kahe punktilise kaotusega pidid kolmanda kohaga leppima Matti Vinni, Heili ja Vello Vassar, kes kogusid 82 punkti.

Iga kuu viimasel pühapäeval on võimalik kõigil soovijatel kaasa lüüa Käru petangi seeriavõistlusel ja igal neljapäeval Väätsa rannas petangi õhtul. Lisaks toimuvad 22.-23.augustil Eestimaa omavalitsuste suvemängudel Paides. Kellel on huvi antud spordiala vastu, siis on aastaringselt valmis kohalikud eestvedajad teile seda õpetama, sest sisehall võimaldab ka talvisel ajal treeninguid korraldada.

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga