* Kohalik seeriavõistlus osutus üle-eestiliseks

Täna toimus Järvamaa petanque seeriavõistluse neljas etapp, millest võttis osa 39 inimest. Sel korral olid osalejad kohale sõitnud väiksesse Tarbja külla väga erinevatest kohtadest – Türilt, Väätsalt, Kärust, Paidest, Mäost, Koigist, Roosna-Allikult, Viru-Nigulast, Põltsamaalt ja isegi Saaremaalt.

Võimalus esikolmikusse jõuda oli väga paljudel võistkondadel, sest toimunud olid väga tasavägised mängud. Võistluse saatuse otsustas viimane mäng ja neljanda etapi parimateks tunnistati Heiki Tipp, Triin ja Kristo Randväli. Teise kohaga pidid leppima Jaan Murumaa, Anne ja Vallo Sillamaa ning kolmandad olid Liisa Gritšenko, Ain Tamme ja Kalev Lillepea.

Üldarvestuses hoiavad endiselt esimest kohta võistkond Anneli (Anneli Suits, Enn Lehtpuu ja Ain Vilismäe) 68 punktiga. Teist ja kolmandat kohta jagavad Viru-Nigula võistkond (Matti Vinni, Heili ja Vello Vasser) ja Anne võistkond (Jaan Murumaa, Anne ja Vallo SIllamaa) 61 punktiga.

Juba sel neljapäeval, 9.juulil, on võimalus mängida Väätsa rannas Kalev Lillepea eestvedamisel ja järgmine seeriavõistlus toimub 21.juulil kell 18 Väätsal.

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga