SPORDIKALENDER 2018

 

KUUPÄEV KELLAAEG ALA VÕISTLUSE NIMETUS KOHT KONTAKT JUHEND TULEMUS
JAANUAR
5.01 19:00 Mälumäng Türi piirkonna  seeriavõistluse IV etapp Särevere spordihoone II korrus Alar Särgava (53926436) juhend
11.01 18:00 Mälumäng Kabala piirkonna seeriavõistluse III etapp Kabala rahvamaja Mati Roosma (53404470) juhend tulemused
 12.01 16:00 Kergejõustik  Järvamaa talvised meistrivõistlused  Särevere  Veiko Valang (5507576)
13.01 9:00 Vibulaskmine Türi Cup Türi Erki Jäätma (5513636) juhend tulemused
13.01 10:00 Saalijalgpall  Türi Ganvix Cup 2018  Türi Ühisgümnaasium  Vitali Gansen (56959106 juhend
13.01 10:00 Koroona Järvamaa MV koroona üksikmängudes Türi linna võimla Kalju Mägi (53413643) juhend tulemused
 19.01 16:00 Kergejõustik  Järvamaa TV 10 osavõistlus  Särevere kaarhall  Veiko Valang (5507576)
 20.01 11:30/16:00 Võrkpall  Talvine võrkpalli seeriavõistluse I etapp  Väätsa tervisekompleks  Ilmar Mõttus (5079149)
28.01 11:00 Koroona Käru kohalikud MV koroona üksimängus Pritsumaja Vainsalu (58227445) juhend  tulemused
 VEEBRUA
3.02  Võrkpall  Veteranide võrkpalliturniir Kabala 2018  Kabala spordihoone  Urmas Kupp (5042047) juhend tulemused
3.02

 

10:00  Koroona  Türi valla lahtised MV koroona paarismängudes  Türi linna võimla  Kalju Mägi (53413643) juhend tulemused
2.02 19:00 Mälumäng Türi piirkonna seeriavõistluse V etapp Särevere spordihoone Alar Särgava (53926436) juhend
12.02 16:00  Kergejõustik  Järvamaa kergejõustiku MV  Särevere  Veiko Valang (5507576) tulemused
3.02  Korvpall  3×3 turniir  Väätsa tervisekompleks  Taavi Parts (53023400)
4.02 11:00  Peresport  VI Türi valla külade talimängude 1. etapp  Väätsa tervisekompleks  TSKL (5041987) üldjuhend

juhend

tulemused
8.02 18:00 Mälumäng Kabala piirkonna seeriavõistluse IV etapp Kabala rahvamaja Mati Roosma (53404470) juhend
12.02 17.30 Suusatamine Türi Suusatalv 2018 Türi valgustatud suusarada Kaarel Kallas (53308128) juhend tulemused
15.02  Mälumäng  Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistluse III etpp  Kabala rahvamaja  Mati Roosma (53404470) tulemused
18.02 10:00 Matk Admiral Johan Pitka mälestuseks pühendatud rahvamat Peetri Ann Valang (58125952) juhend tulemused
18.02 12:00 Peresport VI Türi valla külade talimängude  2. etapp  Tolli metsa terviserajad  TSKL (5041987) üldjuhend
2. etapi juhend
tulemused
 20.02 17:30-18 lapsed, 18-19 alates 11 a Suusatamine Türi Suusatalv 2018 Türi valgustatud suusarada Kaarel Kallas (53308128) juhend tulemused
 23.02  16:00  Kergejõustik  Järvamaa talvised meistrivõistlused mitmevõistluses  Särevere kaarhall  Veiko Valang (5507576) tulemused
 24.02  10:00 Koroona  Türi valla lahtised meistrivõistlused koroona üksikmängudes  Türi linnavõimla  Kalju Mägi (53413643) juhend tulemused
 27.02 17:30 Suusatamine Türi Suusatalv 2018 Türi valgustatud suusarada Kaarel Kallas (53308128) juhend tulemused

punktitabel

 24.02  12.00  Jooks (10,8 km), kõnd (6,2 km)  EV 100 – Türi valla liikumishommik  Algus Türi linnavõimlas  Martin Kaschan-  e-mail: Martin.Kaschan@tyri.ee
Tanel Viljat-56814552
25.02 11:00 Matk Aegviidu Ann Valang 58125952 juhend tulemused
MÄRTS
2.03 19:00 Mälumäng Türi piirkonna seeriavõistluse VI etapp Särevere spordihoone Alar Särgava (53926436)  juhend
 4.03 11:00 Peresport VI Türi valla külade talimängude 3. etapp Veskisilla TSKL (5041987)  üldjuhend

juhend

 tulemused
8.03 18:00 Mälumäng Kabala piirkonna seeriavõistluse V etapp Kabala rahvamaja Mati Roosma (53404470) juhend tulemused
10.03 9:00 Vibulaskmine Last Shoot Türi Erki Jäätma (5513636) juhend tulemused
 12.03  18:00  Uisutamine  Türi kiiruisutamise seeriavõistlus 2018 I etapp  Türi  TSKL (5041987) juhend  tulemused
 19.03  18:00  Uisutamine  Türi kiiruisutamise seeriavõistluse II etapp  Türi liuväli  TSKL (5041987) juhend  tulemused
 17.03  10:00  Koroona  Türi valla lahtised meistrivõistlused koroona segapaarismängudes  Türi linna võimla  Kalju Mägi (53413643) juhend  tulemused
25.03 11:00 Võrkpall Käru kohalikud võrkpallivõistlused segapaaridele Käru Põhikooli võimla Anne Sillamaa (58018974) juhend tulemused
18.03 10:00 Matk C.R.Jakobsonile pühendatud Sakala tee matk Kurgjal Ann valan (58125952) juhend tulemused
APRILL
6.04 19:00 Mälumäng Türi piirkonna seeriavõistluse VII etapp Särevere spordihoone Alar Särgava (53926436) juhend
10.04 21:00 Orienteerumine Öökulli lend, öine orienteerumine Väätsa Paul Poopuu (5052240) juhend tulemused
12.04 18:00 Mälumäng Kabala piirkonna seeriavõistluse VI etapp Kabala rahvamaja Mati Roosma (53404470) juhend  tulemused

33. hooaja kokkuvõte

 14.04  7:00-8:00  Aerutamine  Türi-Tori kiirlaskumine  Veskisilla  MTÜ Matkahunt (5251113) juhend tulemused
17.04 11:00 Orienteerumine Järvamaa koolinoorte valikorienteerumise KV Türi Tolli mets Kaarel Kallas (53308128) juhend tulemused
17.04 17:00 Orienteerumine Järvamaa orienteerumispäevakud Türi Tolli mets Kalmer Keevend (5056597) juhend
tulemused
17.04 18:00 Orienteerumine Järvamaa MV valikorienteerumine Türi Tolli mets Kaarel Kallas (53308128)  juhend  tulemused
 20.04  17:00  Murdmaajooks  Järvamaa krossijooks  Türi  Leonhard Soom (5096812)  juhend  tulemused
 19.04

19.04

 12:00
18:00
Lastesport

Peresport

 Kabala madalseikluspargi avamine
Südamekuu raames käimispäev (4km) Kabala külas
 Kabala park

Kogunemine rahvamaja juures

 Heli Martin (5237398)

Heli Martin (5237398)

 22.04  Kell 18, kell 19 ja kell 19.30  Jooksmine, rahvakõnd  Jüriöö rahvaspordiöö
Kell 18 Türi-Paide rahvakõnd (15 km)
Kell 19 Türi-Paide jooks (15 km), Kirna-Paide rahvakõnd (8,5 km), Väätsa-Paide rahvakõnd (8,5 km)
Kell 19.30 Kirna-Paide jooks (8,5 km), Väätsa-Paide jooks (8,5 km)
Türi, Kirna, Väätsa, Paide

 

KAART

 Sulo Särkinen (53088495)
 22.04  11:00 Tervisepäev  Tervisepäev reegliteta ja lõbusalt kevadesse  Käru pritsumaja  Jaana Kala (520 5764) juhend
28.04  11:00 Korvpall  3×3 korvpalliturniir  Käru võimla  tel 583 6302 juhend
28.04 9:00 Vibulaskmine Türi Kevad Türi Erki Jäätma (5513636) juhend tulemused
28.04 10:00 Koroona Türi valla hooaja lõpu lahtine koroona karikaturniir üksikmängudes  Türi linna võimla  Kalju Mägi (53413643) juhend
 29.04  11:00  Lauatennis  Käru 22. karikavõistlused lauatennises  Käru võimla  Anne Sillamaa tel 58018974 juhend tulemused
MAI
1.05 12:00 Jalgrattasport Järvamaa Rattakrossi SV I etapp Kangrumägi (Aravete), eraldistardis Tauri Must (51985323) juhend

juhend 2

tulemused

 

2.05 9.00 Matk Matk ümber Viljandi järve Viljandi Ann Valang (58125952) juhend tulemused
 06.05  11:00  Ujumine, jalgrattasõit, jooks  Paide-Türi kevadtriatlon  Paide ujula, Türi linnastaadion  TSKL (5041987) juhend tulemused 
 06.05  11:00  Kergejõustik  Heitjate võistlused  Türi  Leonhard Soom (5096812) tulemused
8.05 17:00 Orienteerumine Järvamaa orienteerumispäevakud Järsi Kalmer Keevend (5056597) juhend tulemused
 9.05 18:45 Discgolf Järvamaa Discgolfi SV I etapp  Türi Kõrgessaare  TSKL (58201464)
Jaan Kirsipuu (56629593)
juhend tulemused
 13.05  12:00  jalgrattasõit  Kogupere rattaretk (kokku umbes 30 km)  Algus linna võimla eest.  Sõidame tutvuma Änari, Roovere, Piiumetsa, Ingliste, Lunguste küladega ja retk lõpeb Kärus.  TSKL tel 505 2240
Eelregistreerimine 10. maiks tyrispordiklubi@gmail.com
 15.05  15:00  Kergejõustik  Järvamaa TV 10 OS III etapp  Türi  Leonhard Soom (5096812) tulemused
17.05  18:00 Rulluisutamine Rulluisutamise seeriavõistluse I etapp Reopalu-Väätsa Sulo Särkinen  (53088495)
Taavi Parts (53023400)
juhend tulemused
22.05 17:00 Kergejõustik Mäkkejooksu võistlused Türi linna võimla Leonhard Soom (5096812) juhend tulemused
22.05 17:00 Orienteerumine Järvamaa orienteerumispäevakud Kellissaare Kalmer Keevend (5056597) juhend tulemused
23.05 8:30-18:30 Orienteerumine Ülemaailmne orienteerumispäev Türi Paul Poopuu (5052240) juhend
23.05 10:00 Kergejõustik Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused Türi Veiko Valang (5507575) juhend tulemused
 24.05 18:00 Jalgrattasport Järvamaa Rattakrossi SV II etapp Järva-Jaani Teet Kallakmaa (502163) juhend tulemused
20.05  11:00  Petank  Käru petankiseeria I etapp  kooli staadion  Sillamaa/Tapo tel 58018974 juhend tulemused
27.05

29.05

11:30

18:00

Discgolf

Petank

Metsajõe Open 2018

Järvamaa petanki seeriavõistluse I etapp

Laupa Metsajõe

Roosna-Alliku

Silver Leetma (56220185)

TSKL (5041987)

juhend

juhend

tulemused

tulemused

30.05 18:45 Discgolf Järvamaa discgolfi seeriavõistluse II etapp Aravete TSKL (58201464)
Jaan Kirsipuu (56629593)
juhend tulemused
31.05 18:00  Rulluisutamine Rulluisutamise seeriavõistluse II etapp  Käru Sulo Särkinen (53088495)
TSKL (5041987)
juhend tulemused
31.05

.

JUUNI

18:00 Petank Petanki õhtud Väätsal Väätsa Kalev Pillepea (56689253)
Taavi Parts (53023400)
juhend
5.06 17:00 Orienteerumine Järvamaa orienteerumispäevakud Vanaõue Kalmer Keevend (5056597) juhend tulemused
 05.06  18:00  Petank  Järvamaa Petankiseeria II etapp  Paide (vallimäe)  TSKL (5041987)  juhend tulemused
 6-7.06 15:00 Kergejõustik Järvamaa TV 10 OS mitmevõistluse finaal Türi Leonhard Soom (5096812) tulemused
9.06 10.00 Ratsutamine Kirna treeningvõistlus ratsutamises Kirna tall Maie Kukk 55642117 juhend tulemused
 12.06  18:00 Rulluisutamine Rulluisutamise seeriavõistluse III etapp Reopalu – Türi Sulo Särkinen (53088495)
TSKL (5041987)
 juhend tulemused
14.06 18:00 Jalgrattasport Järvamaa Rattakrossi SV III etapp Koeru terviserajad Tiina Oraste (5053525)        Tauri Must (51985323)  juhend tulemused
 16.06  10:00  Kergejõustik, võrkpall  Kabala küla ja naabrite päev  Kabala park ja staadion  Heli Martin (5237398) juhend tulemused
tulemused2
tulemused3
16.06 11:00 Spordipäev Käru spordipäev Käru spordiväljakutel Anne Sillamaa (58018974) juhend
ajakava
tulemused
17.06 11:00 Petank Käru petanki seeriavõistluse II etapp Käru kooli staadion Sillamaa/Tapo tel 58018974 juhend tulemused
finaal
19.06 17:00 Orienteerumine Järvamaa orienteerumispäevakud Mustla-Nõmme Kalmer Keevend (5056597) juhend tulemused
 20.06 18:45 Discgolf Järvamaa Discgolfi SV III etapp  Paide  TSKL (58201464)
Jaan Kirsipuu (56629593)
juhend tulemused
 21.06 18:00 Kergejõustik Türi 1926 aastapäeva võistlus Türi  Leonhard Soom (5096812) juhend tulemused
 26.06  18:00 Petank  Järvamaa Petankiseeria III etapp  Käru  TSKL (5041987)  juhend tulemused
JUULI
 1.07  10:00/12:00  Peresport  Türi linna sünnipäeva perespordipäev  Türi tehisjärv  TSKL (5041987) juhend tulemused
 7.07  12:00  Murutraktor  Murutraktorite kestvuskross Väätsa tervisekeskuse juures  Taavi Parts (53023400)  lisainfo
8.07

14.07

10:00

21:00

Ratsutamine

Tänavakorvpall

Kirna treeningvõistlus

Väätsa tänavakorvpallisari 2018 III etapp – ööetapp

Kirna tall

Väätsa

Maie Kukk 55642117

Taavi Parts (53023400)

juhend
 11.07 18:45 Discgolf  Järvamaa Discgolfi SV IV etapp Järva-Jaani  TSKL (58201464)
Jaan Kirsipuu (56629593
juhend tulemused
21.07 11:00 Jalgrattakross Järvamaa MV jalgrattakrossis Türil Kõrgessaare Tauri Must (51985323) juhend tulemused
29.07  11:00 Petank Käru petankiseeria III etapp Käru kooli staadion Anne Sillamaa (58018974) juhend tulemused
21.07  9:00 Kalapüük Väätsa kalapüügivõistlus Väätsa järv Taavi Parts (53023400) juhend
 28.07  12:00  Rannavõrkpall  Kabala rannavõrkpall  Kabala rannavõrkpalliplats  Heli Martin (5237398) juhend tulemused
AUGUST
1.08 18:45 Discgolf Järvamaa Discgolfi SV IV etapp Metsajõe TSKL (58201464)
Jaan Kirsipuu (56629593)
juhend tulemused
 2.08 18:00 Jalgrattasport Järvamaa Rattakrossi SV IV etapp Paide Marge Merisalu (5169542) juhend tulemused
 7.08  18:00  Petank  Järvamaa Petankiseeria IV etapp  Tarbija  TSKL (5041987) juhend tulemused
7.08 18:30 Orienteerumine Järvamaa MV orienteerumisprindis Suure-Jaani Kaarel Kallas (53308128) juhend tulemused
7.08 19:00 Orienteerumine Järvamaa orienteerumispäevakud Suure-Jaani Kalmer Keevend (5056597) juhend tulemused
12.08 12:00 Orienteerumine Järvamaa MV orienteerumises Kõrvemaa Paul Poopuu (5052240) juhend tulemused
 14.08  18:00  Petank  Järvamaa Petankiseeria V etapp  Türi Põhikooli väljak  TSKL (5041987) juhend tulemused
21.08 17:00 Orienteerumine Järvamaa orienteerumispäevakud Tarsi Kalmer Keevend (5056597) juhend tulemused
23.08 18:00 Jalgrattasport Järvamaa Rattakrossi SV V etapp Türi tehisjärv Tauri Must (51985323) juhend tulemused
Üldtabel
 26.08  11:00 Petank  Käru petanki seeriavõistluse IV etapp  kooli staadion  Anne Sillamaa tel 58018974 juhend alagrupid
kohamängud
Finaal
SEPTEMB ER 
4.09 17:00 Orienteerumine Järvamaa orienteerumispäevakud Tääksi Kalmer Keevend (5056597) juhend tulemused
 7.09 17:00 Kergejõustik Türi piirkonna lahtised meistrivõistlused  Türi Leonhard Soom (5096812) tulemused
8.09 9:00 Vibulaskmine Türi Karikas Türi Erki Jäätma (5513636) juhend tulemused
 16.09 10:00 Kergejõustik Järvamaa meistrivõistlused  Türi  Leonhard Soom (5096812) tulemused
 18.09  10:00 Spordipäev  Järvamaa lasteaedade spordipäev Kabala  Heli Martin (5237398) juhend
18.09

18.09

18:00

19:00

Murdmaajooks

Discgolf

36. Türi Metsajooks

Discgolfi Kesk-Eesti Trilogy tuur

Türi

Türi

Kaarel Kallas (53308128)

Riho Rogov

juhend
juhend
tulemused

tulemused

 19.09 10:00 Kergejõustik Järvamaa keskkoolide 4-võistlus Türi Leonhard Soom (5096812) juhend tulemused
23.09 11:00 Triatlon Türi Paide sügistriatlon Türilt Paidesse info@paidesport.ee juhend tulemused
 22-23.09 12:00 Kergejõustik Järvamaa meistrivõistlused mitmevõistluses Türi  Leonhard Soom (5096812)
 23.09

25.09

11:00

17:00

Ratsutamine

Kergejõustik

Kirna treeningvõistlus

Laste võidujooks

Kirna tall

Türi võimla ees

 Maie Kukk (55642117)

Leonhard Soom (5096812)

tulemused

.

25.09 19:00 Discgolf Discgolfi Kesk-Eesti Trilogy tuur Metsajõe Riho Rogov juhend tulemused
 30.09 11:00 Petank  Käru petanki seeriavõistluse V etapp  kooli staadion  Anne Sillamaa tel 58018974 juhend tulemused

üldarvestus

OKTOOBE
5.10 19:00 Mälumäng Lõuna Järvamaa lahtised mälumängu seeriavõistlused JKHK Särevere spordihoone Ann Valang (58125952) juhend
5.10 15:00 Kergejõustik Heitjate 4-võistlus Türi  Leonhard Soom (5096812) tulemused
6.10 11:30 Maadlus TSKLi auhinnaturniir vabamaadluses noortele Türi linna võimla Mati Sadam (5250582) palakt tulemused
 7.10  12:00  Jooksmine  Paide-Türi rahvajooks  Kirna, Paide – Türi  info@rahvajooks.ee juhend tulemused
13.10 10:00 Ratsutamine Kirna treeningvõistlus Kirna tall Maie Kukk (55642117) juhend  tulemused
14.10 12:00 Jalgpall Jalgpalli II liiga kodumäng Türi Ganvix – JK Paide Linnameeskond III Türi linna staadion Vitali Gansen (56959106)
 20.10 11:00 Kergejõustik Jooksuvõistlus Margus Pirksaare karikatele Türi tehisjärv  Leonhard Soom (5096812) tulemused
 21.10 12:00 Peresport Türi valla perespordipäev  TSKL (5041987) plakat

 

22.10 19:00 Jalgpall Jalgpalli II liiga kodumäng Türi Ganvix – JK Pärnu Vaprus II Türi linna staadion Vitali Gansen (56959106)
17.10-2.11 Vibusport Eesti vibuspordi siseKV eelring I etapp Türi vibuliit@vibuliit.ee juhend
27.10 9:00 Vibulaskmine Järvamaa Open Türi Erki Jäätma (5513636) juhend tulemused
NOVEMB ER 
3.11 10:00 Koroona Türi valla hooaja alguse lahtine koroona karikaturniir üksikmängudes Türi linna võimla Kalju Mägi (53413643) juhend
2.11 19:00 Mälumäng Lõuna-Järvamaa lahtised mälumängu seeriavõistlused JKHK Särevere spordihoone Ann Valang (58125952) juhend
3.11 10:00 Jalgpall Türi Kunstmuru CUP 2018 Türi kunstmuruväljak Vitali Gansen (56959106) juhend tulemused
4.11 12:00 Orienteerumine Järvamaa orienteerumispäevakud finaal Kallisaba Kalmer Keevend (5056597) juhend 
7.11-23.11 Vibusport Eesti siseKV eelring Türi
4.11 10:00 Koroona Türi valla lahtine koroona karikaturniir üksikmängudes Türi linna võimla Kalju Mägi tulemused
 16.11 16:00 Kergejõustik Seeriavõistluse I etapp Türi Ühisgümnaasium Leonhard Soom (5096812)
17.11 10:00 Koroona Järvamaa MV koroona paarismängudes Türi linna võimla Kalju Mägi (53413643) juhend
17.11 9:00/14:00 Vibusport Novembri nooled Türi Türi Vibukool (5513636) juhend tulemused
17.11 11:00 Võrkpall Võrkpalliturniir Kabala 2018 Kabala spordihoone Heli Martin (5237398) juhend tulemused
 23.11 16:00 Kergejõustik Seeriavõistluse II etapp  Särevere Veiko Valang (5507576)
22.11 18:00 Mälumäng Kabala piirkondade mälumängu seeriavõistlus 2018 Kabala Rahvamaja Mati Roosmaa juhend tulemused
25.11 9:00 Vibulaskmine Novembri Nooled Türi Erki Jäätma (5513636)
30.11 15:00/17:00 Kergejõustik TV 10 OS I etapp Särevere Leonhard Soom (5096812) tulemused
DETSEMB ER 
2.12 11:00 Võrkpall Käru kohalikud võrkpallivõistlused segapaaridele Käru PK võimla Anne Sillamaa (58018974) juhend tulemused
6.12 17:00 Kergejõustik Järvamaa kergejõustiku seeriavõistluse I etapp
(30m, 5-sik, topis, 1000m staadionil)
Türi Ühisgümnaasium Leonhard Soom (5096812)
 10.12 16:00 Kergejõustik Jõuluvõistlused
(30m,35m tj, paigalt hüpped, korv- ja topispallivise, kõrgus, teatejooks)
 Türi Ühisgümnaasium  Leonhard Soom (5096812) Kuni 13a. noored – 30m,30mtj, paigalt hüpped,korv-ja topispallivise, kõrgus, teatejooks
7.12 19:00 Mälumäng Lõuna-Järvamaa lahtised mälumängu seeriavõistlused JKHK Särevere spordihoone Ann Valang (58125952) juhend
8.12 10:00 Koroona Järvamaa MV koroona segapaarismängus Türi linna võimla Kalju Mägi (53413643)  juhend
7.12 Kergejõustik KSK “Alem” KV paigalthüpete kolemvõistluses JKHK Särevere kaarhall Veiko Valang (5507576) tulemused
6.12 Indiaca Kabala indiaca turniir 2018 Kabala spordihoone Heli Martin (53003987) juhend tulemused
13.12 18:00 Mälumäng Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus Kabala Rahvamaja Mati Roosmaa juhend tulemused