** Sportlased 2019

ÕNNITLEME !

TÜRI SPORDIKOOLI ÕPILASTE JA TÜRI VALLA NOORSPORTLASTE PAREMAD TULEMUSED EESTI MV-l JA EESTI KOONDISE VÕISTLUSTEL 2019. AASTAL

.
MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED
LISELL JÄÄTMA (1999)/ M.Jäätma
LISELL JÄÄTMA (1999)/Maarika Jäätma
W
W
Vibusport
Vibusport
plokkvibu naiskond
Plokkvibu
6. KOHT
57.KOHT
(22 riiki)
(97)
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma W Vibusport plokkvibu naiskond 6. KOHT -22
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M. Jäätma W/M Vibusport plokkvibu segavõistkond 28.KOHT -43
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma W Vibusport plokkvibu 57.KOHT -97
.
EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED
ROBIN JÄÄTMA (2001)/ M.Jäätma Juuniorid Vibusport (sise) plokkvibu KULD -19
LISELL JÄÄTMA (1999)/ M.Jäätma Juuniorid Vibusport (sise) plokkvibu 9. KOHT -15
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma Juuniorid Vibusport (sise) plokkvibu 9. KOHT -15
.
EUROOPA MÄNGUD
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma W Vibusport plokkvibu 7. KOHT -16
.
KOOLINOORTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED
ARTUR SOO
ARTUR SOO
.
.
:
M1
M1
.
.
Orienteerumine
Orienteerumine
.
.
Tavarada
Lühirada
.
.
51.koht
60.koht
.
.
-68
-68
BALTI MEISTRIVÕISTLUSED
RAIKO MARRANDI (2001)/Kaarel Kallas
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas
M20
M20
Rattaorienteerumine
Orienteerumisjooks
lühirada
teade
6.KOHT
11.KOHT
-7
(14 vstk)
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas
ARTUR SOO (2003)/Kaarel Kallas
M18
M17
Orienteerumisjooks
Rattaorienteerumine
tavarada
sprint
17.KOHT
9.KOHT
-21
-23
.
SUVEUNIVERSIAAD
LISELL JÄÄTMAA (1999)/Maarika Jäätma
LISELL JÄÄTMA (1999)/Maarika Jäätma
LISELL JÄÄTMA (1999)/Maarika Jäätma
ROBIN JÄÄTMA (2001)/Maarika Jäätma
ROBIN JÄÄTMA (2001)/Maarika Jäätma
.
.
.
W/M
W võistk.
W
M/W
M
.
.
Vibusport
Vibusport
Vibusport
Vibusport
Vibusport
.
.
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
.
.
KULD
8.KOHT
17.KOHT
KULD
17.koht
.
.
-21
-15
-38
-21
-46
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
ROBIN JÄÄTMA (s.2001)/ M.Jäätma
ROBIN JÄÄTMA (s.2001)/ M.Jäätma
ROBIN JÄÄTMA (s.2001)/ M.Jäätma
ROBIN JÄÄTMA (s.2001)/ M.Jäätma
ROBIN JÄÄTMA (s.2001)/ M.Jäätma
M
Juuniorid
M
N/M
Juuniorid
Vibusport (sise)
Vibusport
Vibusport
Vibusport
Vibusport (sise)
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
KULD
KULD
KULD

HÕBE
KULD
-10
-1
-8
-7 võistk
-4


MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma
N
kadetid
kadetid
N
N/M 
Vivusport (sise)
Vibusport (sise)
Vibusport
Vibusport
Vibusport
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu olümp.
plokkvibu olümp.
KULD
KULD
KULD
KULD
KULD
-6
-2
-1
-7
-7 võist
LISELL JÄÄTMA (1999)/ M.Jäätma
LISELL JÄÄTMA (1999)/ M.Jäätma
LISELL JÄÄTMA (1999)/ M.Jäätma
LISELL JÄÄTMA (1999)/ M.Jäätma
MARIS TETSMANN ()/M.Jäätmaa
MARIS TETSMANN ()/M.Jäätmaa
N
Juuniorid
Juuniorid
N
N
N/M
Vibusport (sise)
Vibusport (sise)
Vibusport
Vibusport
Vibusport
Vibusport
plokkvibu
plokkvibu
Plokkvibu
plokkvibu olümp.
sportvibu
plokkvibu
HÕBE
KULD
KULD
HÕBE
PRONKS
HÕBE
-6
-2
-2
-7
-12
-7 võist
HANNA LIINA LIPPAND (2001)/M.Jäätma
HANNA LIINA LIPPAND (2001)/M.Jäätma
Juuniorid
Juuniorid
Vibusport
Vibusport (sise)
plokkvibu
plokkvibu
HÕBE
HÕBE
-2
-2
ARTUR AAS (2000)/ M.Jäätma
KRISTI ILVES ()/M.Jäätma
CAIUS KAND ()/M.Jäätma
Juuniorid
N/M
N/M
Vibusport (sise)
Vibusport
Vibusport
plokkvibu
plokkvibu olümp.
plokkvibu olümp.
HÕBE
PRONKS
PRONKS
-4
-7 võist
-7 võist
AGNES PATSMANN (2003)/U.Kuningas Juuniorid Vibusport (sise) sportvibu KULD -8
KRISTJAN ILVES (2003)/M.Jäätma
KRISTJAN ILVES (2003)/M.Jäätma
KRISTJAN ILVES (2003)/M.Jäätma
kadetid
kadetid
N/M
Vibusport (sise)
Vibusport
Vibusport
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu olümpia
KULD
KULD
KULD
-4
-3
-7 võist
REIN-ERIC ALLIK ()/M.Jäätma kadetid Vibusport (sise) plokkvibu HÕBE -4
KAROLIN PUUSEPP (2003)/M.Jäätma kadetid Vibusport (sise) plokkvibu HÕBE -2
KRISTJAN PUUSEPP (1999)/ M.Jäätma M Vibusport (sise) plokkvibu PRONKS -10
KRISTJAN PUUSEPP (1999)/ M.Jäätma
KRISTJAN PUUSEPP (1999)/M.Jäätma
Juuniorid
M
Vibusport (sise)
Vibusport
plokkvibu
plokkvibu olümp.
PRONKS
HÕBE
-4
-8
KRISTELLA KÄRNER (2006)/M.Jäätma
KRISTELLA KÄRNER (2006)/M.Jäätma
AIMAR ROOSILEHT (2006)/M.Jäätma
MARTIN PAUL MOORITS()/M.Jäätma
MARTIN PAUL MOORITS ()/M.Jäätma
HELIS KÖHLER (2005)/U.Kuningas
LISETTE MÄTTAS ()/M.Jäätma
KARL-ERIC FATAL (2008)/M.Jäätma
AUREELIKA KASAR (2007)M.Jäätma
AUREELIKA KASAR (2007)/M.Jäätma
JANETTE-LIIS JÄÄTMA(2008)/M.Jäätma
noored
noored
noored
noored
tidetid
noored
noored
tidetid
tidetid
tidetid
tidetid
Vibusport (sise)
Vibusport
Vibusport (sise)
Vibusport (sise)
Vibusport (sise)
Vibusport (sise)
Vibusport
Vibusport (sise)
Vibusport (sise)
Vibusport
Vibusport
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
sportvibu
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
plokkvibu
KULD
KULD
KULD
HÕBE
HÕBE
PRONKS
PRONKS
KULD
KULD
KULD
HÕBE
-1
-3
-4
-3
-3
-8
-3
-3
-1
-2
-2
RAGNE KUURMAA (2001)/ M.Sadam N Naistemaadlus -57 kg PRONKS -3
KAREL KUURMAA (2006)/M.Sadam õpilased Maadlemine Kreeka-Rooma -41kg PRONKS -8
ERKO-HENDRIK MÕTTUS(2000)/ V.Valang
ERKO-HENDRIK MÕTTUS(2000)/ V.Valang
MU20
MU20
Kergejõustik (sise)
Kergejõustik
kõrgushüpe/1.98
Kõrgushüpe
KULD
HÕBE
-9
-7
ANDREAS KASE (2006)/L.Soom
ANDREAS KASE (2006)/L.Soom
ANDREAS KASE (2006)/L.Soom
ANDREAS KASE (2006)/L.Soom
PU14
PU14
PU14
PU14
Kergejõustik (sise)
Kergejõustik (sise)
Kergejõustik (sise)
Kergejõustik
60m jooks
kaugushüpe
60mtj
200mtj
HÕBE
PRONKS
PRONKS
PRONKS
-26
-31
-21
-14
RIIN KRUUS (1998)/ L.Soom NU23 Kergejõustik vasaraheide PRONKS -4
JOHANNES LAUR (2001)/ L.Soom MU20 Kergejõustik 5000m HÕBE -6
MARKUS ANVELT (2002)/ V.Valang PU18 Kergejõustik kõrgushüpe PRONKS -8
RIIN KRUUS (1998)/ L.Soom NU23 Kergejõustik vasaraheide PRONKS -4
JANNO LEMETSAR (2000)/ V.Valang MU20 Kergejõustik 5000m käimine PRONKS -4
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas M20 Suusaorienteerumine sprinditeade PRONKS -12
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas M18 Suusaorienteerumine lühirada HÕBE -7
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas M18 Suusaorienteerumine tavarada HÕBE -7
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas M18 Suusaorienteerumine sprint PRONKS -13
HANNAH KALJUR (2005)/R.Järva
HANNAH KALJUR (2005)/R.Järva
N14
N14
Jalgrattasport
Jalgrattasport
maanteesõidu erald
Maanteesõidu ühisstart
HÕBE
HÕBE
-9
-9
OSKAR KONTUS (2002)/ R.Järva MJ Jalgrattasport maastikurattakross PRONKS -7
KAROLIN SURVA (2005)/ T.Surva, A.Aduson N14 Jalgrattasport talikross KULD -6
KAROLIN SURVA (2005)/ T.Surva, A.Aduson N14 Jalgrattasport kriteeriumsõit KULD -7
KAROLIN SURVA (2005)/ T.Surva, A.Aduson
KAROLIN SURVA (2005)/T.Surva, A.Aduson
N14
N14
Jalgrattasport
Jalgrattasport
maanteesõidu eraldi
maastikurattakross
KULD
PRONKS
-9
-6
KAROLIN SURVA (2005)/ T.Surva, A.Aduson N14 Jalgrattasport maanteesõidu ühisstart KULD -9
.
.
.

TÜRI VALLA SPORTLASTE PAREMAD TULEMUSED EESTI MV-l JA RAHVUSVAHELISTEL TIITLIVÕISTLUSTEL 2019. AASTAL

.
MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED
MERLE VANTSI
MERLE VANTSI
MERLE VANTSI
MERLE VANTSI
N50-54
N50-54
N50-54
N50-54
Ujumine
Ujumine
Ujumine
Ujumine
avaveeujumine 3km
200m selili
400m kompleks
200m kompleks
9.KOHT
7.KOHT
6.KOHT
6.KOHT
-31
-20
-18
-16
EVERT RESSAR
EVERT RESSAR
 
M/W
M
 
Vibusport
Vibusport
 
plokkvibu segavõistk.
plokkvibu
 
28. KOHT
33.KOHT
-43 riiki
-137
PRIIT POOPUU
PRIIT POOPUU
PRIIT POOPUU
EVELY KAASIKU

EVELY KAASIKU
EVELY KAASIKU
M
M
M
W

W
W
Rattaorienteerumine
Rattaorienteerumine
Rattaorienteerumine
Orineteerumine

Orienteerumine
Orienteerumine
teatesõit
tavarada
ühisstart
teatejooks

tavarada
lühirada
16.KOHT
45.KOHT
50.KOHT
7.KOHT

22.KOHT
32.KOHT
-27
-85
-84
-30 riiki

-69
-104
REINO VELLESTE
KALMER KEEVEND
KALMER KEEVEND
KALMER KEEVEND
AIMUR RAUDSEPP
AIMUR RAUDSEPP
M
M60
M60
M60
M60
M60
Jahilaskmine
Orienteerumine
Orienteerumine
Orienteerumine
Orienteerumine
Orienteerumine
olümpia skeet
sprint
lühirada
tavarada
sprint
lühirada
13.KOHT
175.KOHT
187.KOHT
219.KOHT
196.KOHT
220.KOHT
-130
-236
-285
-278
-236
-285
SIIRI POOPUU
SIIRI POOPUU
SIIRI POOPUU
SIIRI POOPUU
SIIRI POOPUU
W60
W60
W60
W60
W60
Suusaorienteerumine
Suusaorienteerumine
Orienteerumine
Orienteerumine
Orienteerumine
lühirada
tavarada
sprint
lühirada
tavarada
4. KOHT
7.KOHT
39.KOHT
44.KOHT
21.KOHT
-10
-11
-220
-226
-219
RITA OJALA
RITA OJALA
RITA OJALA
LEA TUSIS
LEA TUSIS
LEA TUSIS
W50
W50
W50
W60
W60
W60
Orienteerumine
Orienteerumine
Orienteerumine
Orienteerumine
Orienteerumine
Orienteerumine
lühirada
sprint
tavarada
lühirada
sprint
tavarada
49.KOHT
57.KOHT
57.KOHT
142.KOHT
164.KOHT
138.KOHT
-122
-124
-118
-226
-220
-219
.
SUVEUNIVERSIAAD
REINO VELLESTE
.
.
.
M
.
.
Jahilaskmine
.
.
skeet 125
.
.
5.KOHT
.
.
-18
BALTI MEISTRIVÕISTLUSED
EVELY KAASIKU W Orienteerumisjoks tavarada KULD -38
EVELY KAASIKU W Orienteerumisjooks teade KULD -12
PAUL POOPUU
PAUL POOPUU
M60
M60
Rattaorienteerumine
Rattaorienteerumine
sprint
lühirada
KULD
PRONKS
-10
-10
SIIRI POOPUU W60 Orienteerumisjooks tava+lühirada KULD -11
.
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
MERLE VANTSI
MERLE VANTSI
.
N
N 50-54
.
Ujumine
Ujumine
.
avaveeujumine 5km
avaveeujumine 3 km
.
PRONKS
KULD
JOKA naiskond – S.RUUL, H.HALLIK, E.KAASIKU N Orienteerumisjooks teade HÕBE (28 vstk)
EVELY KAASIKU N Orienteerumisjooks lühirada HÕBE -28
EVELY KAASIKU N Suusaorienteerumine lühirada HÕBE -10
JAANUS SUVI
JAANUS SUVI
M
M
Kergejõustik (sise)
Kergejõustik
kolmikhüpe/14.32
kolmikhüpe
HÕBE
PRONKS
-5
-8
TIIT TÄHNAS M35 Orienteerumisjooks lühirada KULD -15
KAAREL KALLAS M35 Suusaorienteerumine sprint KULD -11
REIN HAAVALA seeniorid Bridž paarid HÕBE (22 vstk)
SIIRI POOPUU N55 Suusaorienteerumine sprint HÕBE -8
SIIRI POOPUU N55 Suusaorienteerumine lühirada HÕBE -6
ALEKSANDER KISKONEN veteranid Vibulaskmine (sise) plokkvibu HÕBE -2
SIIRI POOPUU N60 Orienteerumisjooks lühirada PRONKS -9
HELLE HALLIK N35 Orienteerumisjooks lühirada PRONKS -8
VOLDEMAR TUSIS      M70+ Tennis üksikmäng KULD -6
PAUL POOPUU M60 Rattaorienteerumine sprint KULD -8
PRIIT POOPUU M Rattaorienteerumine sprint PRONKS -12
ERVI KAASIKU Ratsasport kolmevõistlus PRONKS -9
ALEKSANDER KISKONEN Veteran Vibusport (sise) plokkvibu HÕBE -2
EVERT RESSAR M Vibusport plokkvibu olümpiar. PRONKS -8