Spordikalender 2020

VASTAVALT   VABARIIGI   VALITSUSE   ERIOLUKORRA   VÄLJAKUULUTAMISELE,   EI   TOIMUNUD   ALATES   16. MÄRTSIST   KUNI   17. MAINI   SPORDIVÕISTLUSEID!   KÕIK   VÕISTLUSED   ON   EDASI   LÜKATUD   VÕI   JÄÄVAD   ÄRA! OLUKORD TAASTUB ALATES 18.MAIST, KUI LUBATAKSE KUNI 100 OSALEJAGA SPORDIÜRITUSI.

Kuupäev Kellaaeg Võistluse nimetus Koht Kontakt Juhend Protokoll
JAANUAR
.
.
11.01
19:00
.
10:00
Lõuna Järvamaa mälumängu seeriavõistlus
.
Järvamaa koroona MV üksikmängudes
Särevere spordihoone
.
Türi linna võimlas
.
.
Kalju Mägi 53413643
juhend
.
juhend
tulemused
11.01 Imsport esiliiga mäng Väätsa spordihoone Ilmar Mõttus 5079149
11.01 vibuvõistlus “Türi Cup” Türi Vibukoolis Kodiula 27a Maarika Jäätma 55985986 juhend tulemused
16.01 18:00 Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus Kabala Rahvamajas Heli Martin 5237398 juhend tulemused
17.01 15:00 Järvamaa TV 10 OS II etapp Särevere spordihoone Veiko Valang 5507576 juhend tulemused
22.01
.
26.01
16:00
.
11:00
Järvamaa U14,U16,U18,U20 MV
.
VIII Türi valla külade talimängude I etapp
Särevere spordihoone
.
Särevere spordihoones
Veiko Valang 5507576
.
Liisa Gritšenko 58201464
juhend

.üldjuhend

I etapp
.
.
tulemused
jaanuar talvematk Väätsal Taavi Parts 53023400
1.02 10:00 Türi valla lahtised koroona paarismängu MV Türi linna võimla Kalju Mägi
2.02 Esiliiga IMsport mäng Väätsa tervisekompleks Ilmar Mõttus
5.02 16:00 Järvamaa talvised meistrivõistlused Särevere spordihoone Veiko Valang
6.02
6.02
16:00
18:00
Laste maadlusturniir algajatele
34.Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus
Türi linna võimla
Kabala rahvamaja
Mati Sadam
Heli Martin
7.02 19:00 Lõuna-Järvamaa mälumängu seeriavõistlus Särevere spordihoone
8.02 vibuvõistlus “Last Shot” Maarika Jäätma juhend tulemused
15.02 Järvamaa talimängud Paides Järvamaa Spordiliit juhend tulemused
20.02 Esiliiga IMsport mäng Väätsa tervisekompleks Ilmar Mõttus
22.02 10:00 Türi valla lahtised koroona üksikmängude MV Türi linna võimla Kalju Mägi tulemused
23.02 11:00 VIII Türi valla külade talimängud II etapp Väätsa TSKL üldjuhend
juhend
tulemused
24.02 11:00 Vabariigi aastapäeva matk Türi linna staadion TSKL
29.02 Presidendimatk Aegviidu Ann Valang juhend tulemused
3.03 18:00 Liikudes kevadesse vol 1 Türi Tolli mäe ja jõulinnaku juures TSKL
1.03 Esiliiga IMsport mäng Väätsa tervisekompleks Ilmar Mõttus
6.03 19:00 Lõuna-Järvamaa mälumängu seeriavõistlus Särevere spordihoone
7.03
.
9.03
.
.
16:00
Esiliiga IMsport mäng
.
Järvamaa kergejõustiku mitmevõistluse MV
Väätsa tervisekompleks
.
Särevere
Ilmar Mõttus
.
Veiko Valang
5.03 18:00 Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus Kabala rahvamajas Heli Martin
14.03 10:00 Türi valla lahtine koroona segapaarismängu MV Türi linna võimla Kalju Mägi
15.03 11:00 VIII Türi valla külade talimängud III etapp Oisu TSKL juhend
17.03
.
22.03
.
25.03-31.03
9-19
.
9-18
.
10-19
Liikudes kevadesse vol 2
.
Matk kevadesse
.
Kolme metsa matk
Türi Kultuurimaja ees
.
Türi Kultuurimaja ees
.
Türi Tolli mets, Saunamets ja Kõrgessaare mets
TSKL
.
TSKL
.
TSKL
juhend
.
juhend
.
juhend
tulemused
.
tulemused
.
tulemused
10.04-23.04 Kolme metsa matk vol2 Tolli, Kõrgessaare ja Saunametsa TSKL juhend tulemused
3.-5.mai 11:00 Kogupere rattamatk “Tunne oma koduvalda” Türi vald TSKL juhend tulemused
7.mai – ….
.
10.mai
Avati uus MOBO orienteerumisrada
.
Kevadpealinna Türi igamehe paarismäng
Türi Tolli mets
.
Türi Tenniseklubi väljak
JOKA
.
Jaan Rahe
juhend tulemused
12.mai Järvamaa orienteerumisteisipäevak Paide (sundvalik) JOKA juhend tulemused
19.mai Järvamaa orienteerumisteisipäevak Keava JOKA juhend
20.mai Ülemaailmne orienteerumispäev Ülemaailmne Paul poopuu juhend tulemused
21.mai 18:30 Järvamaa rattakross 2020 seeriavõistluse I etapp Järva-Jaani Teet Kallakmaa 5021263 juhend tulemused
tulemused2
26.mai Järvamaa petanque I etapp Roosna-Alliku TSKL juhend tulemused
28.mai 18-20 Väätsa järve jooks – järvede jooksu sari Väätsa rand Taavi Parts juhend tulemused
31.mai 11:00 Käru petanki seeriavõistluse I etapp Käru kooli staadion Anne Sillamaa juhend I etapp
kohamängud
finaal
2.juuni
.
3.juuni
Järvamaa orienteerumisteisipäevak
.
Järvamaa discgolfi I etapp
Tääksi
.
Türi
JOKA
.
TSKL
juhend
.
juhend
tulemused
.
tulemused
4.juuni Järvamaa TV 10 OS mitmevõistlus Türi linna staadion Leonhard Soom tulemused
4.juuni Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus tulemused
7.-12.juuni Türi valla tennise MV üksik- ja paarismängus Türi Tenniseklubi väljakud Jaan Rahe
9.juuni
.
9.juuni
Järvamaa petanque II etapp
.
Järvamaa orienteerumisteisipäevak
Paide
.
Viljandi lossimägedes
TSKL
.
JOKA
juhend
.
juhend
tulemused
.
tulemused
10.juuni Järvamaa discgolfi II etapp Aravete TSKL juhend tulemused
11.juuni 18:30 Järvamaa rattakross 2020 seeriavõistluse II etapp Koeru Kalvi Arusaar 56672184 juhend tulemused
11.juuni
13.juuni
Imsport rannavolle etapid
Kirna talli treeningvõistlus
Väätsa rand
Kirna tall
Ilmar Mõttus
Maie Kukk
.
juhend
.
tulemused
13.juuni
16.juuni
Murutraktorite ralli, Eesti MV ja Baltic CUP
Järvamaa orienteerumisteisipäevak
Väätsal
.
Aegviidu
Taavi Parts
.
JOKA
.
.
juhend
16.juuni Järvamaa petanque III etapp Käru TSKL juhend tulemused
17.juuni Järvamaa discgolfi III etapp Paide TSKL juhend tulemused
18.juuni Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus tulemused
23.juuni 11:00 Jaanipäeva spordipäev Kooli staadion Anne Sillamaa juhend tulemused
23.-25. juuni
.
25.juuni
.
.
19:00
Jaanipäeva väljakutse
.
Türi temposõit 2020
Virtuaalne ja Parasi-Põikva
Parasi – Põikva teel
TSKL 58201464
.
Tauri Must 51985323
juhend
.
juhend
tulemused
.
tulemused
25.juuni Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
28.juuni 11:00 Käru petanki seeriavõistluse II etapp Käru kooli staadion Anne Sillamaa
juuni Oisu piirkonna külade spordipäev Oisu
2.juuli Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus tulemused
5.juuli Türi valla perespordipäev
Rannamaadlus noortele
Türi tehisjärv TSKL ja
Mati Sadam
juhend tulemused
5.juuli
.
7.juuli
Kirna ratsavõistlus
.
Järvamaa petanque 4.etapp
Kirna tall
.
Tarbja
Maie Kukk
.
TSKL
juhend 
.
juhend
tulemused
.
tulemused
8.juuli Järvamaa discgolfi 4.etapp Järva-Jaani TSKL juhend tulemused
9.juuli Imsport rannavolle etapid väätsa rand Ilmar Mõttus tulemused
16.juuli
.
18.juuli
.
.
.
Imsport rannavolle etapid
.
Väätsa kalapüügivõistlus 2020
Väätsa rand
.
Väätsa paisjärv
Ilmar Mõttus
.
Väätsa Tervisekompleks
.
.
juhend
tulemused
.
tulemused
21.juuli Järvamaa petanque 5.etapp Väätsal TSKL juhend tulemused
22.juuli Järvamaa discgolfi 5.etapp Väätsal TSKL juhend tulemused
23.juuli
.
23.juuli
Järvamaa rattakrossi seeriavõistlus
.
Imsport rannavolle etapid
Aravete
.
Väätsa rand
Tauri Must
.
Ilmar Mõttus
juhend tulemused
.
tulemused
25.juuli
.
26.juuli
.
.
11:00
Kabala rannavolle
.
Käru petanki seeriavõistluse III-etapp
Kabala võrkpalli väljakul
Käru kooli staadion
Heli Martin
.
Anne Sillamaa
juhend
.
juhend
tulemused
.
alagrupp

finaal
kohamängud
30.juuli Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus tulemused
juuli Kirna talli ratsapäevad Kirna tall Maie Kukk
1.august 11:00 Järvamaa rannavolle meistrivõistlused meestele Väätsa rand Ilmar Mõttus juhend
1.august 10:00 Kirna treeningvõistlus Kirna tall Maie Kukk juhend tulemused
1.august 10:00 Türi triatlon (sprint,EKV) Türi järve ääres Ain-Alar Juhanson juhend
1.august
.
3.august
12:00
.
18:00
Väätsa takistusjooks 2020
.
VIII Kesk-Eesti suvetuur bridžis
Väätsal
.
Viljandi
Taavi Parts
.
Endel Küttis (5273132)
juhend
4.august Järvamaa petanque 6.etapp Türi TSKL juhend tulemused
5.august Järvamaa discgolfi 6 etapp Metsajõe TSKL juhend tulemused
6.august Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus tulemused
6.august 18:30 Järvamaa rattakross 2020 seeriavõistluse IV etapp Paide Tauri Must 51985323 juhend
11.august
.
12.august
.
.
19:00
Järvamaa orienteerumisteisipäevak
.
Türi JK Ganvix – Raasiku FC  Joker
Kellissaare
.
Türi linnastaadion
JOKA
.
Ganvix
13.august
.
13.august
.
16.august
18:00
.
18:00
.
12:00
Imsport rannavolle etapid
.
VIII Kesk-Eesti Suvetuur bridžis
.
Türi JK Ganvix – JK Loo
Väätsa rand
.
Jõgeva
.
Türi linnastaadion
Ilmar Mõttus
.
Endel Küttis (5273132)
.
Ganvix
tulemused
20.august
.
20.august
18:00
.
12:00
Imsport rannavolle etapid
.
Järvamaa rattakrossi SV V etapp
Väätsa rand
.
Türi
Ilmar Mõttus
.
Tauri Must
.
.
juhend
tulemused
20.august 11.00 Järvespordipäev Käru järve ääres Anne Sillamaa, Rein Liivik
22.-23.august
25.august
Eestimaa Suvemängud
Järvamaa orienteerumisteisipäevak
Paide
Olustvere
JOUD
JOKA
juhend
juhend
26.august
.
28.august
18:00
.
18:00
VIII Kesk-Eesti Suvetuur bridžis
.
Imsport rannavolle etapid
Paide
.
Väätsa rand
Endel Küttis (5273132)
.
Ilmar Mõttus
.
.
tulemused
30.august 11:00 Petanki seeriavõistluse IV-etapp Kooli Staadion Anne Sillamaa alagrupid
kohamängud
30.august 12:00 Türi JK Ganvix – Paide Linnameeskond IV Türi linnastaadion Ganvix
2.september Järvamaa maadluse KV Türi Mati Sadam
4.september Türi piirkonna lahtised MV kergejõustikus Türi linna staadion Leonhard Soom
5.september Vibuvõistlus “Türi Karikas” Maarika Jäätma
12.-13. september Järvamaa kergejõustiku MV Türi linna staadion Leonhard Soom juhend tulemused
13.september
.
13.september
.
.
16:00
Türi tenniseklubi sünnipäeva paarismäng
.
Türi JK Ganvix – FC Järva-Jaani
.
.
Türi linnastaadion
.
.
Ganvix
15.september 18:00 Türi metsajooks Türi Tolli mets JOKA
16.september
.
19.september
10:00
.
10:00
Järvamaa koolide 4-võistlus (U12 ja U14)
.
Kirna ratsavõistlus
Türi linna staadion
.
Kirna tall
Leonhard Soom
.
Maie Kukk
juhend
.
juhend
tulemused
.
tulemused
19-20.september 12:00 Järvamaa kergejõustiku MV mitmevõistluses Türi linna staadion Leonhard Soom
21.september
.
22.september
.
26.september
.
.
17:00
.
16:00
Kabala seiklusmäng
.
Laste võidujooks 8-11.aastastele
.
Türi JK Ganvix – Rakvere JK Tarvas II
Kabala park
.
Türi Kalevi tn mägi
.
Türi linnastaadion
Heli Martin
.
Leonhard Soom
.
Ganvix
juhend
.
.
.
.
tulemused
.
.
.
.
27.september 12:00 Paide-Türi rahvajooks Paide ja Türi
september Särevere talli ratsapäevad Särevere tall Maie Kukk
5.september 44.Türi Raadiomasti turniir Türi Endel Küttis
8.september Järvamaa orienteerumisteisipäevak Mustla-Nõmme
15.september 38.Türi Metsajooks Türi Tolli mets JOKA
27.september 11:00 Petanki seeriavõistluse V etapp Käru kooli staadionil Anne Sillamaa
1.oktoober 18:00 Margus Pirksaare jooks Türi tehisjärve ümbrus Leonhard Soom
2.oktoober 19:00 Lõuna-Järvamaa mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Veiko Valang juhend tulemused
10.oktoober Käru lauatenniseturniir Käru Rahvamaja Anne Sillamaa tulemused
noor/naine
10.oktoober Maadlusvõistlus Nublust Nabiks Türi Spordihoone Jaanus Kopolovets juhend tulemused
10.oktoober
.
17.oktoober
11:00
.
17:00
Türi JK Ganvix – Kohtla Järve JK III
.
Võrkpalli EMV I liiga mäng IMsport – Audentese noortekoondis
Paide kunstmuruväljak
.
Türi Spordihoone
Ganvix
.
Ilmar Mõttus
juhend
.
juhend
tulemused
.
tulemused
17.oktoober
.
18.oktoober
12:00 Türi JK Ganvix – Anija JK Paide kunstmuruväljak JK Ganvix
18.oktoober 12:00 Türi valla sünnipäeva perespordipäev Türi Spordihoones TSKL juhend tulemused
24.-25.oktoober 12:00 Järvamaa korvpalli karikavõistlused Türi Spordihoones Tanel Viljat juhend tulemused
25.oktoober 12:00 Eesti frisbee koondise esimene kohtumine Türi Põhikooli staadionil TSKL
26.oktoober 19:30 Võrkpalli rahvaliiga Türi Spordihoone Andrek Põllumäe
30.oktoober 18:00 EMV I liiga mäng IMsport – Võru VK Türi Spordihoones Ilmar Mõttus
31.oktoober 9:00 Rotary võrkpall Türi Spordihoones
31.oktoober
.
31.oktoober
10:00
.
.
Türi valla lahtised koroona üksikmängude KV
.
Sügisene Halloweeni matk
Türi Spordihoones
.
Keava linnamäel
Kalju Mägi
.
Anne Sillamaa
tulemused
.
.
1.november 11:00 Korvpalli EMV mikroliiga tüdrukutele Türi Spordihoone Viljar Pennert
1.november 12:00 Türi JK Ganvix – FA Tartu Kalev Paide kunstmuruväljak Ganvix
1.november Järvamaa orienteerumisteisipäevak Mägede JOKA
6.november
.
7.november
.
7.november
19:00
.
10:00
.
9:00
Lõuna-Järvamaa mälumängu seeriavõistlus
.
Jalgpallivõistlus “Türi kunstmuru CUP 2020”
.
Võimlemisfestival
Türi Kultuurimaja
.
Türi kunstmuruväljak
.
Türi Spordihoones
KSK Alem
.
Vitali Gansen
.
Katrsin Särkinen
juhend
.
juhend
ajakava
.
tulemused
.
tulemused
.
.
7.november
.
11.november
.
14.november
18-21:30
.
10:00
.
10:00
Isadepäeva orienteerumine
.
Järvamaa koolide rahvastepall 4-5 klassid
.
Järvamaa koroona paarismängu MV
Türi Spordihoone siseõuel
.
Türi Spordihoones
.
Türi Spordihoones
TSKL
.
Järvamaa Spordiliit
.
Kalju Mägi
.
.
.
.
juhend
.
.
.
.
tulemused
21.november
.
26.november
13:00
.
18-19
Toitumiskoolitus
.
Helkurikõnd
Türi Spordihoone
.
Türi Konsumi suur parkla
Ele Metsalu
.
TSKL
27.november 15:00 Järvamaa TV 10 OS I etapp Türi Põhikooli võimla Veiko Valang
27.november 17:00 Kergejõustiku seeriavõistlus Türi Põhikooli võimla Veiko Valang
28.november Vibuvõistlus “Novembri nooled” Maarika Jäätma
november Isadepäeva/mardimatk Türi vald TSKL
4.12 16:00 Kergejõustiku seeriavõistlus Türi Ühisgümnaasium Leonhard Soom
4.12 19:00 Lõuna-Järvamaa mälumängu seeriavõistlus Türi Kultuurikeskus Veiko Valang juhend
5.12
.
7.detsember
.
.
10:00
Võrkpalli paaristurniir
.
Järvamaa koolide võrkpalli MV
Käru kooli võimla
.
Türi Spordihoones
Anne Sillamaa
.
Järvamaa Spordiliit
8.12 16:00 Kergejõustiku jõuluvõistlused Türi Ühisgümnaasium Leonhard Soom
11.12 16:00 Meeste paigalt hüpete kolmevõistlus Särevere spordihoone Veiko Valang
12.12 10:00 Järvamaa koroona segapaarismängu MV Türi Spordihoones Kalju Mägi
12.12 Eesti noorte seeriavõistluse 5.etapp Türi Mati Sadam
detsember 18:00 35. Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus Kabala rahvamaja Heli Martin