Seminarid ja sünnipäevad

OOTEALA SEMINARIDE JA SÜNNIPÄEVADE PIDAMISEKS

VÄIKE SEMINARIRUUM
Türi Spordihoone II korrusel asuv väikene seminariruum. Kasutatakse koosolekute läbi viimiseks. Ruumis olemas ka kööginurk ning  televiisor, kuhu võimalik kuvada ettekande materjale. Ruumis põrandapinda 29,4 ruutmeetrit. Ruumi kasutushind 10€ tunnis.

SUUR SEMINARIRUUM JA SÜNNIPÄEVA RUUMID

Ooteala asub Türi Spordihoone III korrusel. Kasutatakse laste sünnipäevade pidamiseks. Kõrval on olemas köök, kus võimalik ettevalmistusi teha. Ruumi võimalik ümber tõsta ning juurde tuua laudasid ja toole külaliste võõrustamiseks. Ooteala ning maadlus- ja võimlemissaali kasutamine 1h-25€. Palume söögiga ooteala ruumist mitte väljuda. Ooteala ruumi suurus 23,2 ruutmeetrit.

Võimlemissaal asub Türi Spordihoone III korrusel. Igapäevaselt toimuvad aeroobika- ja võimlemistreeningud. Samas kasutatakse ka lauatennise ja koroona mängimiseks. Võimlemissaali kasutatakse ka suuremate seminaride läbi viimiseks. Saalis on olemas helisüsteem koos peamikrofoniga. Saalipind 223,1 ruutmeetrit. Hea kasutada sünnipäeval täiskasvanutele sobilikeks tegevusteks, kus inventar on kohe kõrval ruumis olemas – lauatennis, koroona jne.

Võimalus on pidada seminare 100’le inimesele. Lisaks saab seinale näidata projektoriga, kasutada mikrofoni jm vajalike vahendeid seminaride pidamiseks. Ees olevas ootesaalis saab pakkuda suupisteid ja kohvi.

Võimlemissaali ja maadlussaali vahel on lükandustega sein, mida on võimalik seminarideks või muudeks üritusteks avada ja see muudab ruumid üheks terviksaaliks, mille suuruseks on 449,4 ruutmeetrit.

Maadlussaali kasutatakse igapäevaselt koolitundide- ja treeningute läbi viimiseks. Väljak on saanud 2020. aastal täiesti uue katte. Olemas ka varbsein ning võimalus kasutada treeningköit. Saali suurus on 226,3 ruutmeetrit ja pehme kate võimaldab kasutada ka erinevate laste sünnipäevade pidamiseks ruumi.

KÕIGE SUUREM RUUM HOONES

Suurt saali kasutatakse igapäevaselt kõikide koolitundide- ja treeningute läbi viimiseks. Kasutatakse elektroonilisi kardinaid, et väljakuid kolmeks jaotada. Lisaks võimalik korvpalli laudasid elektrooniliselt liigutada lae alla ning muuta nende kõrguseid. Saali on paigaldatud suur LED-ekraan, kuhu kuvada mängude tulemusi/skoori ja muid soovitud videosid ja pilte. LED-ekraan võimaldab vastavalt soovile muuta kujundust või võistkondade logosid. Kasutatakse Stramatel pulte ja seadmeid. Saalis on väga hea helisüsteem koos tugevate võimenditega. Saali on võimalik katta kummirullidega, et pidada suuremaid pidustusi või kontserte. Spordihoone tribüünile võimalik mahutada 550 inimest. Vajadusel on võimalus muuta varbseinad tribüünideks. Valgustugevusena annab saal välja 1200lux. Saali pindala on 1468,1 ruutmeetrit.