Türi vibusportlased võitsid EM’ilt hõbeda

Sloveenias, Laškos toimuval Euroopa vibulaskmise sise-EMil teenis Eesti plokkvibu naiskond koosseisus Lisell Jäätma, Meeri-Marita Paas ja Maris Tetsmann hõbemedali.

Eesti plokkvibu naiskond kommenteeris pressiteate vahendusel oma saavutust: „Teine koht ei ole halb, aga natuke on ikka mõrumaitse suus. Viimases seerias oli vaja ära vormistada, aga lihtsalt ei tulnud neid vajalikke kümneid.“

Treener Maarika Jäätma: „Viimane kuu aega on olnud võistlusterohke. Võisteldud on väikeste vahedega Prantsusmaal, kaks võistlust tegime USAs ja nüüd oleme Sloveenias. Rahvusvaheline sisehooaeg sai meie jaoks hõbedase lõpu. Eks me kõik lootsime seda kulda, kuid finaalis ei ole lihtne lasta ja paraku pidime ühepunktilise kaotuse vastu võtma. Naiskond oli tubli ja võitles visalt, oleme õnnelikud saavutatu üle“

Sel korral oli Eesti Euroopa sisemeistrivõistlustel esindatud ka plokkvibu meeskonnaga, kus koosseisus Robin Jäätma, Kristjan Ilves, Evert Ressar saavutati viies koht.

Individuaalselt võistledes saavutas Robin Jäätma 9. koha, Evert Ressar ja Kristjan Ilves 17. koha. Naistest jõudis kõrgeimale kohale Meeri-Marita Paas, kes saavutas 7. koha, Maris Tetsmann võitles ennast 8. kohale ja Lisell Jäätma 9. positsioonile.

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga