Türi valla sportlased võitsid kolmanda koha

22.-23.august toimusid Eestimaa omavalitsuste suvemängud Paides, kus startis 55 omavalitsust. Parimad selgitati mälumängus, discgolfi, petangis, võrkpallis, juhtkonna mitmevõistluses, kergejõustikus, orienteerumises, jalgrattakrossis, köieveos, tennises ja trikitõukerattaga sõitmises.
Türi valla eest osales võistlustel 100 inimest, kes üheskoos võitsid üldarvestuses kõrge kolmanda koha. Meid edestasid vaid Rae vald ja Tartu vald.

Parima tulemuse tegid discgolfarid, kes esmakordselt suutsid neil mängudel võita võistkonnaga esimese koha. Individuaalselt võitis meeste klassis kuldmedali Jüri Karus ja hõbemedali Asko Krais. Tüdrukute arvestuses võitis pronksmedali Triin Heleen Männilaan.

Orienteerumises tehti samuti suurepärane tulemus, kus üheskoos võideti teine koht. Individuaalselt võitsid kuldmedalid Evely Kaasiku ja Siiri Poopuu, pronksmedali Helle Hallik ja Ester Marjapuu. Teatejooksus võitsid kuldmedalid Sigrid Ruul, Mehis Muru, Evely Kaasiku ja Tiit Tähnas.
Ääretult tublid olid ka võrkpallurid, kes pidid tunnistama Tartu paremust ja leppima teise kohaga. Kõrge punktid tõid meile Ilmar Mõttus, Virko Vantsi, Kaur Koiduste, Janar Lehtniit, Sander Perillus, Sten Perillus, Mihkel Jago ja Villi Vantsi.

Trikitõukeratturid võitlesid välja neljanda koha jäädes napilt esikolmikust välja. Kuldmedal riputati kaela Liisa Gritšenkole. Võistkonnas olid Kevin Org, Janar Verkmann, Trevor Vaks, Kennert Vellemäe ja Liisa Gritšenko.

Mälumängijad võitlesid välja tugevas konkurentsis 6.-8. koha, jalgratturid, köievedu ja petangimängijad olid väga tublid ja said tugevad 7.kohad.
Samuti lõpetas 7 kohaga kergejõustik, kus individuaalselt võitis Neemo Kull kaks kuldmedalit, Jaanus suvi ühe kuldmedali ja 2 hõbemedalit, Katrina Stepanova hõbemedali ja Gert Valdsalu pronksmedali. Väga tubli oli ka meie juht, Pipi-Liis Siemann, kes pandi proovile juhtkonna mitmevõistlusel ja tõi Türile maksimaalsed kohapunktid. Suutsime olla igal alal vähemalt setsme parema seas, mis on super hea saavutus!

Suured tänud kõigile osalejatele, sest iga võistleja andis oma osa selleks, et me 55 Eesti omavalitsuse hulgas kolmandale kohale tuleks, mis on VÄGA HEA tulemus. Võistkonda kuulus palju tegevsportlaseid, aga palju ka neid, kes tulid lihtsalt Türi valda aitama ja vabal ajal väga palju sporti ei teegi. Samuti neid, kes tegelevad mõne spordialaga, aga tulid võistlema hoopis mõnel muul alal. Aitäh ka treeneritele ja võistkondade komplekteerijatele. Sportlike kohtumisteni!

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga