Türi spordihoone on suvepuhkusel 5.juulist – 1.augustini

On olnud huvitav ja kogemust pakkuv esimene tegevusaasta. Viiruse kiuste oleme saanud ikkagi oma teenuseid lahti hoida, kuigi väga suurte piirangutega.
Siin kohal kergitan mütsi kõikide klientide ees, kes reeglitest kenasti kinni pidasid. Kõige rohkem on kahju sellest, et pool aastat sisuliselt polnud võimalik teha rühmatreeninguid ja seetõttu oli suur saal vähese kasutatavusega, vahepeal toimusid ainult kehalise kasvatuse tunnid. Siiski koostöös treeneritega leidsime võimalusi, kuidas noorsportlased või koondise kandidaadid oma treeninguid läbi saaksid viia.
Türi spordihoones pole võistlusi pidada saanud juba alates novembrikuust, kuid loodame et uuel hooajal saame edasi minna normaaltingimustes ja tuua kohalikele elanikele spordiüritused koju kätte.
Paar nädalat ringles tagasisideankeet, kus oli võimalik hinnata meie senist tegevust ja teha ettepanekuid edaspidiseks. Täname kõiki vastajaid ja ettepanekud andsid palju mõtlemisainet, mida edaspidi muuta. Alates jaanuarist on Türi spordihoone külastajate arv olnud 9916 korda ning tänu leevendustele on number jõudsalt kasvamas.
Türi spordihoone läheb suvepuhkusele 5. juulist – 1. augustini ning oleme selle perioodi suletud. Meie omalt poolt täname kõiki kliente, spordiklubisid ja koostööpartnereid selle hooaja eest ja ootame tagasi teid uuel hooajal. Kellel huvi saaliaegade vastu, laste sünnipäevade pidamise vastu, võtke ühendust augustikuus. Kindlasti on uue hooaja alguses ootamas sooduskampaania jõusaali hooajakaartidele!
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.