Teine Türi Sporidkooli suvelaager osutus menukaks

Türi Spordikooli teine suvelaager on selleks korraks läbi saanud. Tegemist oli linnalaagriga, kus osales kuusküment 7.-12.aastast noort. Nad olid jagatud nelja erinevasse gruppi ja said Türi Spordikooli kvalifitseeritud treeneritelt õpetusi kergejõustikus, maadluses, jalgpallis, vibuspordis, ratsutamises, orienteerumises, ujumises ja võrkpallis. Eriti tore oli näha neid lapsi, kes algul pelgasid, kuid mõne aja möödudes teatasid erinevaid rõõmusõnumeid. Teatati, et tänu laagrile õppisid nad lõpuks ujuma ja teine teatas jälle, et nina ei peagi vee all kinni enam hoidma. Kui maadlus tundus algul väga õudne ala, siis tüdrukud ei tahtnud seda kuidagi lõpetada, sest see oli nii põnev. Järgmised rõõmustasid jällegi selle üle, et said hoopis võrkpallisöödud selgeks ja saavad nüüd rannas sõpradega harjutama hakata.

Päevad olid päris tegusad – hommikune trenn, lõuna, aktiivsed tegevused, õhtune trenn. Kõige suurem eneseületus oli siiski viimasel päeval, kus me matkasime Türi Elamusparki. Algul tundus, et see on võimatu, kuid peagi köidsid matkalised mööduvate autode tähelepanu ning iga lehvitus ja signaalitamine andis noortele jõudu edasi liikuda. Kohale jõudes oli väsimus justkui kadunud, sest kõik puud, batuudid ja võrgumaail olid noori täis.
Korraldajad ootavad tagasisidet laagri kohta, et uuel aastal proovida veel paremini teha. Esmase tagasiside põhjal soovivad lapsevanemad, et laager võiks toimuda lausa iga kuu  ja laste tagasiside on olnud samuti ääretult positiivne. Nii mõnigi avastas enda jaoks uue ala, millega võiks edaspidi tegeleda ja see rõõmustab korraldajaid kõige enam. Kuna sel aastal jäi laagrist välja vähemalt viisteist last, siis soovitame kindlasti uuel aastal info ilmumisel koheselt reageerida, et kindlustada omale koht laagrisse.
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga