* Suusatajad nautisid maha sadanud lund

Täna toimus järjekordne suusatamise seeriavõistluse etapp, kus osales ligi poolsada inimest. Kui nädala lõpus oli tunda juba kevadet ja võistluste edasine kulg oli lahtine, siis ööga sadas maha korralik lumevaip, mis lükkas ümber kõik kahtlused. Kohati oli rada küll veidi pehme, kuid üldiselt hästi sõidetav.

Kolmandal etapil tuli kuni 6.aastastel lastel sõita 200m, kus kiireimateks tüdrukuteks tunnistati Marleen Kaasiku, Teili Gritšenko ja Liisa-Lota Kasemägi ning kiireimateks poisteks Karl Märten Aren, Aadi Kukk ja Marten Toomela. 7.-10. aastased lapsed pidid sõitma 1 kilomeetrise ringi, kus parimad tüdrukud olid Annaliisa Aren ja Marilin Põllu ning parimad poisid Steven Marti Lillipuu, Aksel Kukk ja Fredi Viigipuu. 3 kilomeetri pikkuse ringi pidid läbima kõik 11.-14. aastased poisid ja tüdrukud. Parimad poisid olid Georg Emil Pärn, Vallo Marten Lillipuu ja Hugo Viigipuu ning tüdrukud Anna-Liisa leiten ja Karolin Surva.

Kõik vanemad vanuseklassid läbisid kaks korda 3 kilomeetrist ringi ja põhiklassis võitis Pille-Riin Kaaver ning 35+ aastaste naiste seas Tiina Idavain, Tiia Riis ja Maive Leif. 15.-18. aastaste noormeeste parimad olid taas Oskar Kontus, Kert Järva ja Georg paal. 19.-39.aastased lõpetasid järjestuses Andres Kaaver, Rene Luik ja Karl Hans Aasavelt. Vanemas klassis, 40.-49.aastaste meeste kiireimad olid Aare Pärn, Ivo Mölder ja Tõnu Surva ning 50+ aastaste meeste seas Vello Lillipuu, Ervi Kaasiku ja Gert Saaman.

Järgmine ehk viimane seeriavõistluse etapp toimub juba nädala pärast, 19.veebruaril, kus kuni 6 aastased sõidavad 200m, kuni 10.aastased 1 kilomeeter, kuni 14. aastased 3 kilomeetrit ja kõik vanemad vanuseklassid 9 kilomeetrit ühisstardist.

Võistluste juhend ja tulemused on Türi Spordiklubide Liidu kodulehel:
https://www.tskl.ee/spordikalender-2019/

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga