Sportlikuimaks Türi valla külaks kuulutati Särevere

13. märtsil toimus Konesko Türi spordihoones Türi valla külade talimängude viimane etapp. Kavas oli viis ala – sulgpall, võrkpall, lauatennis, sõudeergomeeter ja saalihoki. Käru näitas end väga südika võitlejana ja võitis viiest alast kolmel esikohad – lauatennis, sõudmine ja võrkpall. Kringliküla oli võitmatu saalihokis ja Särevere sulgpallis.

Üldarvestus on osalenud 9 Türi valla küla. Kokku sooritati viisteist ala, millest arvesse läks kuus parimat. Kokkuvõttes võitis 180 punktiga Särevere, kellele kuulub au kanda Türi valla sportlikuima küla 2022 tiitlit. Koos sellega võitsid nad ka 250 eurot, mida saavad kasutada spordivarstuse soetamiseks või sporditegevusteks. Esmase ettepanekuna soovisid nad võidusumma annetada Ukraina toetuseks. Samade punktidega pidi teise kohaga leppima Käru kogukond. Kuna Säreverel oli rohkem paremaid kohti ja ka suusatamises edestasid nad Käru kogukonda, siis võttis Käru vastu koos teise kohaga 150 eurot. Kolmandale kohale tõusis Konnaküla, kes osales võistlustel esmakordselt ja neile oli võidusummaks 100 eurot.

Järgmine üritus toimub 20.märtsil, kui saame üheskoos astuda kevadesse ja osaleda tradistiooniles üritusel “Matk kevadesse”. Iga osaleja viib koju killukese kevadet meene näol ning mõnusa tunde koos liikumisest ja päikesepaistest.

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.