Spordihoone ootab huvilisi

Türi Spordihoone on olnud nädal aega lahti ja juba tegutsevad lisaks individuaalselt treenida soovivatele inimestele ka grupitreeningud. Saalide kasutuse aegu on võimalik näha SIIN!
 
Spordihoone on avatud:
E – R 9:00 – 22:00
L 9:00 – 16:00
P 12:00 – 19:00
 
NOORTETREENINGUD:
🏃‍♀️🏃‍♂️Kergejõustik – Veiko Valang 5 treeneri kutsetase – veiko.valang@mail.ee +372 55 075 76
🏃‍♂️🏃‍♀️Kergejõustik – Leonhard Soom 7 treeneri kutsetase – staadion51@gmail.com +372 50 968 12
🏐Võrkpall – Villi Vantsi 6 treeneri kutsetase – villivantsi@tyripk.ee +372 52 224 73
🏐Võrkpall – Ilmar Mõttus 5 treeneri kutsetase – ilmarm@hotmail.com +372 50 791 49
🏐Pallimängurühm 6-7a. – Gertrud Alatare 3 treeneri kutsetase – +372 59 008 844
🤸‍♀️Võimlemine – Katrin Särkinen kutse on aegunud – katrin@katispordiklubi.ee +372 55 686 656
🏀Korvpall – Viljar Pennert 5 treeneri kutsetase – viljar@kk7.ee +372 55 545 000
🏃 Orienteerumine – Kaarel Kallas 6 treeneri kutsetase – kaarel.kallas@mail.ee +372 53 308 128
🤼Maadlus – Jaanus Kopolovets 3 treeneri kutsetase – jaanus.kopolovets@mail.ee +372 56 606 453
⚽️Jalgpall – Rauno Kald 3 treeneri kutsetase – rauno@paidelinnameeskond.ee +372 56 914 525
 
TREENINGUD TÄISKASVANUTELE:
🤸Võimlemine – Katrin Särkinen – katrin@katispordiklubi.ee +372 55 686 656
🏐Võrkpall AP – Andrek Põllumäe – +372 51 408 55
🏐Võrkpall Paide M
🏐Võrkpall Rotary
🏀Korvpall JŠ
🏀Korvpall RM
🚶‍♀️ Treeningud Elega – Ele Metsalu – ele.metsalu@hotmail.com +372 58 230 064
💃Zumba – Alyona Tinyakova – alyona.tinyakova.at@gmail.com +372 56 950 268
 
Treenerikutset saad kontrollida SIIN!
FOTO: Kaspar Pokk
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.