* Saaremaa jäi Šadeiko servidega hätta

Pühapäeval sai naiste karikavõistlustel alguse kolmas veerandfinaalseeria, milles on vastamisi tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank ja Saaremaa. Sarnaselt septembris toimunud Eesti meistrivõistluste kohtumisele lõppes ka tänane vastasseis Tartu võistkonna 3:0 paremusega. 

Kodusaalis mänginud tartlannade võidus kordagi kahtlust ei tekkinud, kui Saaremaa jäeti kõigis kolmes geimis 20 punkti piirist allapoole. Võõrustajate 3:0 (19, 18, 14) võidumängus säras koguni 18 (+13) punktiga Jade Šadeiko, kes realiseeris 20-st tõstest 10 ja serveeris tartlannade kuueteistkümnest pallin

guässast pooled. Renate Pikk lisas 12, Ingrid Kiisk 11 ja Laura Reiter 10 punkti. 9 punktiga oli Saaremaa resultatiivseim Kaisa Õunpuu.

Külalised pallinguga võõrustajaid surve alla panna ei suutnud, kui tartlannade vastuvõtt oli koguni 76%, Saaremaal endal aga 49%. Silmapaistva vastuvõtu tõttu ei jäänud võõrustajad hätta ka rünnakul, realiseerides 45% tõstetest. Külaliste sama näitaja oli 31%. Pallingupunkte märgiti Tartu naiskonna arvele 16 ja Saaremaa kontosse 4.

Kahemängulise seeria korduskohtumine toimub 18. novembril kell 16 Kuressaare Spordihoones. Paari võitja läheb poolfinaalis kokku kas Gerardo’sToys/Neemeco või Kohila Võrkpalliklubi/E-Service’iga, kes alustavad oma veerandfinaalseeriat homme kell 18.45 Tallinna 32. Keskkoolis.

Teisel tabelipoolel on esimesena poolfinaali jõudnud TalTech/Tradehouse, kelle vastaseks tuleb kas Audentese SG/Noortekoondis või Tallinna Ülikool. Avamängus võttis 3:1 võidu Tallinna Ülikool, korduskohtumine toimub teisipäeval kell 11.30 Audentese Spordihoones.

 

Karikavõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN, turniirisüsteem SIIN

Allikas: http://www.volley.ee/saaremaa-jai-sadeiko-servidega-hatta?fbclid=IwAR1jWyE6QsTkw_YMfUdCbj5qJ8LIjhikFJZBVWYEL6wZx_EPpaoyG1NPltU

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga