Petanque seeria lõppes Väätsal

Täna lõppes Järvamaa petanque seeriavõistlus, mis koosnes viiest etapist. Suvel näitasid Järvamaa mängijad, et kuuluvad Eesti parimate mängijate sekka ja nüüd oli hea koduväljakutel omavahel mõõtu võtta. Mängud toimusid Väätsal, Kärus, Paides ja kahel korral Türil. Kokku osales 45 mängijat. Viimane finaalmäng toimus Väätsal, kus on suurepärased väljakud ja kuhu oleme alati oodatud. Suured tänud sulle, Kalev Lillepea, et oled hoidnud Järvamaa petanki ja harrastajaid ning õpetanud meile seda ala armastama. 🫶🕊
Tänasel viimasel etapil võitis võistkond Pikk kindlalt mängud, mis andis neile esimese koha. Võistkonda kuulusid Veroonika Saar, Robin Randrüüt ja Urve Järvik. Teine koht kuulus, teist etappi järjest head mängu näidanud, GT-Gängile, kes mängis koosseisus Jaanus Tiiter, Kairi ja Vitali Gansen. Kolmandale kohale mängis end võistkond Roosna-Alliku, kuhu kuulusid Eve Sissas, Tiiu Väli ja Piret Onna.
Üldarvestuse punktidest läks viiest etapist kirja neli parimat ja Järvamaa parimaks võistkonnaks tunnistati 70 punktiga võistkond Käru, kes mängis kõik etapid sama koosseisuga Mati Tapo, Anne ja Vallo Sillamaa. Vaid ühe punkti kaugusele jäid võitjatest Kolmikud, kes kogusid 69 punkti. Ka nemad mängisid kindla kolmikuna kõik etapid ja võistkonda kuulusid Kerli Jaagumann, Erki ja Egert Valdmaa. Kolmas kohat parandas oma punktisummat ja lõpetas vaid punkti võrra väiksema tulemusega, milleks oli 68 punkti ja selleks oli võistkond Pikk. Erinevate etappide vältel said nad katsetada erinevaid triosid ja võistkonda kuulusid Veroonika Saar, Mait Altküla, Ulvi Järvik, Robin Randrüüt ja Ain Tamme.
Sellega ei ole nende jaoks veel hooaeg läbi, sest ees ootavad peagi Baltimaade meistrivõistlused ja septembris selgitatakse välja Järvamaa meistrid triodes.
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga