Petanki seeriavõistlus sai läbi

Täna lõppes Järvamaa petanki seeriavõistlus, mis oli viie-etapiline. Üritusel osales 39 petankimängijat. Viimane etapp peeti Väätsa järve ääres, kus selgitati välja nii viimase etapi parimad, kui ka üldvõitjad. Etapivõidu napsas omale võistkond Veroonika, kus mängisid Veroonika Saar, Robin Randrüüt ja Vahur Raudsepp. Teine koht läks võistkond Liisale, kus mängisid Liisa Gritšenko, Ain Tamme ja Kalev Lillepea. Kolmanda koha kindlustasid omale võistkond Anne koosseisus Mati Tapo, Anne ja Vallo Sillamaa.
Üldarvestuses läks arvesse viiest etapist neli parimat tulemust ja 109 punktiga kindlustasid omale esikoha Liisa Gritšenko, Ain Tamme ja Kalev Lillepea. Tänu viimase etapi võidule tõusid neljandalt kohalt teiseks 105 punktiga Veroonika Saar, Robin Randrüüt ja Vahur Raudsepp. Vaid ühe punktilise kaotusega pidid kolmanda kohaga leppima Anneli Suits, Enn Lehtpuu ja Ain Vilismäe, kes kogusid 104 punkti. Ka neljas koht jäi vaid ühe punkti kaugusele, lõpetades tulemusega 103 punkti ja võistkond mängis koosseisus Triin Randväli, Erki ja Egert Valdmaa.
Täname kõiki rajameistreid ja kohtunike, kes vabatahtlikult abistasid. Samuti suured tänud Kalev Lillepeale, kes meisterdas puidust auhinnad – toolid, kandilised kuubikud, lõikelauad, petanki tulemuste lauad jne. Lisaks toetas Paide Kunstikool meie osalejaid auhindadega, suured tänud. Kõige suurema kõhutäie andis loosiauhindadesse siiski BBQ Labor, kus pakutakse eriti maitsvaid lihatooteid. Tasub uudistama minna!
FOTOD: Triin Randväli
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga