Meistrivõistlustelt võideti taas medaleid

24.-26. juunil toimusid Kadrioru staadionil Eesti meistrivõistlused kergejõustikus. 110m tõkkejooksus võitis hõbemedali Gert Valdsalu ajaga 14,69. Kaugushüppes lõpetas ta 9. kohaga, kui pikima hüppe pikkuseks mõõdeti 6.91m. Kergejõustikuklubi Järvala toetasid veel Türi Spordikooli õpilased Kai-Melli Kapten ja Andreas Kase. Kapten oli kettaheites üheksas tulemusega 35.92m ja Kase oli 100m jooksus kaheteistkümnes ajaga 11,06. Võistlustel osalesid ka samast klubist spordipisiku saanud Johannes Laur ja Olavi Allase, kuid nüüd esindavad nad juba Tartu SS Kalevit. Allase võitis Eesti meistritiitli 1500m jooksus ajaga 3.50,23 ja 800m jooksus oli ta kuues (1.54,92). Vend Johannes Laur oli 1500m jooksus viies (4.07,90) ja 800m jooksus neljateistkümnes (1.59,74). Grit Šadeiko, kes treenib juba pikemat aega Tartu Ü.ASK’s oli 100m tõkkejooksus neljas. Kultuuri- ja Spordiklubi ALEMi käe all treeninud, kuid nüüdseks samuti Tartu SS Kalevi alla läinud Marielle Kleemeier krooniti Eesti meistriks 400m jooksus ajaga 55,92 ja 400m tõkkejooksus ajaga 56,74.

Sellel nädalavahetusel selgitati välja Lätis, Kuldigas Eesti ja Baltimaade 🇪🇪🇱🇻🇱🇹 meistrid maanteeratta grupisõidus 🚴‍♂️🚴‍♂️🚴‍♂️. Stardis oli ka Türi tüdrukud, Karolin Surva ja Hannah Kaljur, kes võistlesid juunioride võistlusklassis. Karolin Surva võitis juunioride Eesti meistrivõistlustel 3. koha🥉ja Baltimaade meistrivõistlustel 4. koha 👏. Hannah Kaljur pidi leppima sel korral juunioride Eesti meistrivõistlustel kuuenda kohaga.