Lisell ja Robin Jäätma naasevad MK-etapilt medaliga

PALJU ÕNNE! Robin Jäätma ja Lisell Jäätma võitsid Hyundai Archery MK III etapil, Medellinis PRONKSMEDALI!!! Palju õnne ka treeneritele Maarika Jäätmale ja Erki Jäätmale!
13.06 – 18.06.2023 toimub Medellinis, Kolumbias Hyundai Archery MK III etapp, kus õde-venda Robin Jäätma ja Lisell Jäätma võitsid segavõistkondlikult pronksmedali!
Eesti plokkvibu segavõistkond koosseisus Lisell Jäätma/Robin Jäätma lõpetas kvalifikatsioonivõistluse kuuendal kohal. Tubli tulemus võimaldas 1/12 finaali vahele jätte ning viis Eesti võistkonna otse 1/8 finaali, kus mindi kokku väga tugeva Suurbritanna (Gibson/Crow) võistkonnaga, keda võideti tulemusega 155:153. Teise duelli vastaseks sai Lisellile ja Robinile Taani võistkond, keda võideti tulemusega 156:154. Poolfinaalis läks õde-venda duo kokku Kolumbia võistkonnaga, kellele kaotati napilt 158:157. See kaotus viis eestlased pronksimatši. Pronksimatšis, mis algas äärmiselt tasavägiselt, kohtus Eesti tiim Puerto Rico võistkonnaga, keda võideti kindlalt 155:151.
Lisell Jäätma ja Robin Jäätma tegid Medellinis hea soorituse ka idividuaalselt – Lisell Jäätma lõpetas võistluse 7. kohaga ja Robin Jäätma 9. kohaga.
Eesti sportlaste jaoks oli tavapärasest erinevas ajavõötmes võistlemine igal juhul keerukam, kui Euroopas toimuv võistlus, kuid Medellini võistluse muutis veelgi pingelisemaks olukord, et sel võistlusel polnud kaasas plokkvibu treenerit Maarika Jäätmat. Olympics kanali reporter, kes kolmanda koha duelli kommenteeris, märkis ära, et õe-venna võistluse ülesehitus on sel korral erinev, sest kaasas pole nende treenerit ja ema, kes tavapäraselt noortel taga.
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga