* KOLME METSA ORIENTEERUMISMATKA PÜSIRAJAD vol2

Türi Spordiklubide Liit ja orienteerumisklubi JOKA pakuvad võimaluse taas matkata Saunametsas, Kõrgessaares ja Türi Tolli metsa uutel radadel. Selleks on avatud püsirajad  10.aprillist kuni 26.aprillini 2020 a. Igalt rajalt saab tähtedest kokku ühe sõna ja kokku kolme sõnalise tunnuslause.  Saunametsa orienteerumismatka püsirajal on osade kontrollpunktide läbimine lapsekäruga keeruline ja seetõttu soovitame lapsekäruga läbida rada osaliselt või kasutada suuremaid teid.

Matkarajad saab läbida nutiseadmes oleva kaardi järgi või välja printida Türi Spordiklubide Liidu kodulehelt (www.tskl.ee). Raja läbimisel saada lahendus koos kõigi osalejate nimedega e-posti teel tyrispordiklubi@gmail.com, facebookis Türi Spordiklubide Liit või helista 58201464. Kõigil osalejatel, kes on andnud tagasisidet matkal osalemise kohta,  on võimalik saada eriolukorra lõppedes liikumisürituse osaluskaart, millel on märgised läbitud matkade kohta peal.

Orienteerumisklubi JOKA ja Türi Spordiklubide Liidu poolt korraldatavad tervislikud liikumisüritused on eriolukorra perioodil osalustasuta. Kui aga soovid vabatahtlikult panustada taoliste ürituste toimumisse ja selle tarvis kaartide valmistamisse, siis võid kanda osalustasu orienteermisklubi JOKA arvelduskontole nr EE901010220016401010 SEB

NB! ORIENTEERUMISMATKA PÜSIRAJAL LIIKUMISE MEELESPEA :

  • LIIGU ÜKSI VÕI KOOS PEREGA, GRUPIS LIIKUMINE ON KEELATUD!
  • HOIA VÄHEMALT 2m DISTANTSI TEISTE METSAKÜLASTAJATEGA! METSAS ON RUUMI KÕIGILE!
  • ÄRA PUUTU RAJATÄHISEID! 
  • HAIGENA PÜSI KODUS!


NB!  REEGLITE RIKKUMINE TOOB KAASA PÜSIRADADE MAHAVÕTMISE!

PALUN OLE MÕISTLIK , NAUDI LOODUSES LIIKUMIST JA LASE SEDA KA TEISTEL TEHA!

TÜRI SAUNAMETSA

TÜRI KÕRGESSAARE

TÜRI TOLLI METS

 

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga