* Kevadpealinna “Matk kevadesse 2020”

22.märtsil toimub kevadpealinna “Matk kevadesse 2020” . Vastavalt tekkinud eriolukorrale, ei toimu ühist kogunemist ja ühismatka. Liikuge üksi või koos perega, vältige gruppide tekkimist ja viiruse levimist. Matkakaart on leitav Türi Spordiklubide Liidu (www.tskl.ee) , Türi Kultuurimaja (www.tyrikultuurikeskus.ee) ja Türi valla kodulehelt ning facebookis. Kaardi võid alla laadida printimiseks ka SIIT.  Matkakaarti saab pildistada Türi Kultuurikeskuse peaukse juures, printida ise välja või vaadata telefonist ning liikuda pildi järgi.
Matkaraja kontrollpunktid on avatud kell 9:00 – 18:00. Matka kontrollpunktid asuvad Türi linna kodude juures, mis on viimasel viiel aastal saanud tunnustuse Türi valla kaunis kodu. Kokku on matkarajal 14 kontrollpunkti, millest vähemalt seitse tuleb läbida. Matkal saad valida ise sobiva suuna, kiiruse ja pikkuse. Igas kontrollpunktis on orienteerumistähis, mille peal on tunnustäht. Läbides kõik kontrollpunktid, saad nendel olevatest tunnustähtedest kokku lause, mis on seekordse matka tunnuslauseks. Lahendus on võimalik kokku saada ka vähemate puntide läbimisel.
Matkaraja läbimise lõpetuseks saada lahendussõna ja matkal osalejate nimed e-posti aadressile tyrispordiklubi@gmail.com või facebooki Türi Spordiklubide Liit. Kellel puudub võimalus interneti kasutamiseks, siis võib andmed edastada telefoni teel 58201464. Teie tagasiside ootame just seetõttu, et eriolukorra möödudes saavad matkal osalejad soovi korral liikumissarja “Liigume koos” ja “Kevadpealinn 2020” sündmuste osaluskaardi koos osalemise märkega.
Täiendav info tel 58201464 , e-post tyrispordiklubi@gmail.com . Olge terved ja liikuge värskes õhus!
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga