* Kergejõustiklased noppisid Eesti Meistrivõistlustelt seitse medalit

28.-29. juunil toimusid Rakvere staadionil U18,U20 ja U23 vanuseklasside eesti meistrivõistlused, kus panid end proovile ka Türi Spordikooli noored.
Parima tulemusega said hakkama Erko-Hendrik Mõttus, kes võitis kõrgushüppes hõbemedali ja Johannes Laur, kes võitis 5000m jooksus hõbemedali. Pronksmedal riputati kaela Markus Anveltile kõrgushüppes, Riin Kruusile vasaraheites, Keidy Kaasikule 3000m jooksus ja Janno Lemetsarele 5000m käimises.

U18 klassis olid parimad tulemused Meliina Moppel vasaraheites 8.koht ja Karolin Puusepp odaviskes 15.koht. U20 klassis pidi neljanda kohaga leppima Kaidy Kaasiku 1500m ja 3000m jooksus, Ingo Reiljan 5000m käimises ja Karmo Karu odaviskes. Gunnar Pihlak oli 5000m jooksus kuues ja Kai-Melli Kapten oli kuulitõukes kaheksas. U23 vanuseklassis oli Jarmo Kaasiku 3000m takistusjooksus neljas ja Indrek Huopolainen odaviskes kuues.

29.-30.juuli toimusid rakveres aga nooremate, U14 ja U16 klassi, Eesti Meistrivõistlused. Parimad tulemused tegi Andreas Kase, kes võitis 200m tõkkejooksus proksmedali. Lisaks Egert Suit oli 2000m jooksus 5.koht, Mehis Meesaak 110m tõkkejooksus 7.koht, Andri Matrov kuulitõukes 7.koht, Krislin Virkoja kettaheites 9.koht, Karolin Õun 200m jooksus 14.koht, Henry Heinsoo kaugushüppes 14.koht, Kirke Rännel 400m jooksus 21.koht ja Rebecca Küünarpuu 100m jooksus 35.koht.

Noori treenivad Türi Spordikooli treenerid Veiko Valang Kultuuri ja Spordiseltsist Alem ja Leonhard Soom Kergejõustikuklubist Järvala.