Järvamaa Talimängud hakkavad jõudma lõpule

11.veebruar on eelviimane Järvamaa Talimängude päev. Täna on kavas discgolf ja kabe. Kuigi eelregistreerimine andis discgolfis maksimaalse täituvuse, siis kahjuks kohale kõik ei jõudnud. Kettaid tuli Türi Kõrgessaare rajale lennutama 38 vaprat ja tuult trotsivat mängijat.
Päeva parima tulemuse mängis välja Paidet esindanud Jüri Karus, kes lõpetas meeste põhiklassis -11’ga ja teine koht kuulus Türi valda esindanud Raido Kangurile, kelle tulemuseks jäi -9. Kolmandale kohale jõudsid Aivo Luts ja Garel Tamm (-8), kuid esimesel rajal CTP mängus näitas kindlamat kätt Aivo Luts, kellel riputati kaela pronksmedal. Seenioride klassis võidutses ainsa Hole-In-One visanud Heiki Siider, kelle tulemuseks oli -4. Teise koha võitis Andes Matrov (-2) ja kolmandale kohale mängis end CTP’ga Ülar Severev.
Naiste klassis võitis esimese koha Katri Punapart (+4) ja teine oli Liisa Gritšenko (+8). Seeniordi mängisid sarnaseid tulemusi ja kuldmedal riputati kaela Piret Punapardile (+4), teine oli Signe Severev (+6) ja kolmas Inga Laur (+8).
Sel korral olid mängimas ka noored, kellest kohale jõudis vaid kaks neidu. Võidukalt väljus duellist Helerin Kotsulim ja hõbemedali sai omale Marve Mägi. Poiste arvestuses tegi M16 klassis parima tulemuse kolmanda klassi õpilane Remo Kald (+5), teine oli Oliver Kajaks (+8) ja kolmas Reigo Isakar (+23). Kôik noored esindasid Türi valda.
Peagi saab läbi ka kabevõistlus ja seejärel anname teada tulemustest. Homme on aga mängude viimane päev, siis on Konesko Türi spordihoones kavas lauatennis, koroona, korvpall ja juhtide kolmevõistlus. Võistlused saavad alguse kell 12.
Fotod: Liisa Gritšenko
Teate koostas:
Liisa Gritšenko
Türi Spordiklubide Liidu
Spordispetsialist
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga