* Isadepäeval toimus matk

Täna, 11.11.2018, otsustasid 55 inimest osaleda Türi Spordiklubide Liidu korraldataval matkal. Rännak sai alguse kell 11 Väätsa spordihoone eest ja Türi Kultuurikeskuse pargist. Kõik osalejad ei jõudnud starti õigeaegselt, kuid liitusid meiega veidi hiljem ning oli ka neid, kes liitusid meiega juba teel olles.

Kirna tallide juures said osalejad sooja teed ja pirukat ning samuti oli võimalus meelepärast osta kohvikust. Meie rännak jätkus Maie Kukke juhtimisel. Osalejad sai läbida kepphobustega takistusraja, kus võeti aega ja kontrolliti raja korrektset läbimist. Parimatele anti rinda ka rosetid. Lisaks said kõik soovijad tasuta ratsutada hobustega. Kõigile osalejatele jagati meeneid ning õnnelikumad osalejad võitsid ka õnneloosiga omale auhindu. Ka sel korral andsime kõige nooremale osalejale, kes oli 1,2.aastane, eriauhinna, milleks olid suusad.

Tagasi oli võimalik liikuda Türi Spordiklubide Liidu bussiga või matkates. Suurem enamus kasutas võimalust tagasi matkata ja sellepärast lisasime rajale põnevuse tekitamiseks 2 kontrollpunkti, kus ootas punktide läbijaid taas preemia.

Türi Spordiklubide Liit tänab Maiet ja tema toredaid õpilasi, kes korraldasid toreda võistluse ja abistasid hobusõiduga. Suur tänu ka Taavile, kes oli matkajuhiks Väätsalt tulnud inimestele ja Siirile, kes saatis orienteerujad teele Türi poole tagasi. Muidugi täname ka osalejaid ja kohtume juba järgmistel üritustel!

Rohkem pilte leiate peagi Kirna talli facebookist!

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga