* Evely Kaasiku jookseb maailmameistrivõistluste finaalis

Norras Ostfoldenis toimuvatel orienteerumise maailmameistrivõistlustel kuulub Eesti 9 liikmelisse koondisse ka Järvamaa orienteerumisklubi JOKA naisjooksja Evely Kaasiku. Koondise treeneri Olle Kärneri sõnade kohaselt on tänavuste tulemuste põhjal koondise liidriteks Timi Sild ja Evely Kaasiku ning neilt on põhjust oodata häid sooritusi.
Maailmameistrivõistlused algasid lühiraja eeljooksudega. 104 naist ja 121 meest olid loositud kolme eeljooksu, milledest igaühest 15 kiiremat pääsevad edasi finaaljooksu medalitele heitlema. Naiste eeljooksu pikkus oli 3,9 km ja 13 kontrollpunki. Evely Kaasiku jooksis eeljooksu väga kindlalt ja kiirelt ning näitas oma eeljooksus kolmandat aega.
Veel jooksid eestlastest finaalikoha välja Timo Sild (eeljooksu 12. tulemus) ja Laura Joonas (eeljooksu 14. tulemus). Finaaljooksu ei pääsenud Kristo Heinmann, kes jäi esimesena finaalipääsu joone taha, Lauri Sild oli eeljooksus 19.kohal ja Marianne Haug 21. kohal.
Maailmameistrivõistlused jätkuvad kolmapäeval tavaraja võistlusega, reedel joostakse lühiraja finaal ja laupäeval teatejooksud.
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga