Eesti plokkvibu koondis on uskumatus hoos! 

Koreas Gwanjus toimuval maailmakarika etapil on Eesti plokkvibu koondisel laupäeval toimuvatel finaalidel kavas kolm medalimatši, neist kahel hakatakse võistlema kuldmedali eest.

Eesti plokkvibu laskurid on vägevas vormis. Teist MK etappi järjest lasevad väikese Eesti sportlased finaalides maailma parimate laskurite kõrval.

Õe-venna duo segavõistkondlikus arvestuses töötab kui õlitatult. Lisell ja Robin Jäätma lasevad laupäeva hommikul kuldmedali matšis. Teel sinna alistati väga rasked vastased- Iraan, Kolumbia ja India. Finaalis on vastaseks Hiina Taipei segapaar.

Lisell Jäätma näitas ka individuaalselt väga tugvat laskmist ning jõudis poolfinaali, mis lastakse Eesti ajajärgi laupäeva hommikul, kus tema vastaseks on hispaanlanna. Uutes reeglites on kirjas, et poolfinaalis lastakse finaalidega samal päeval ja platsil kaamerate ees, millest on ka live ülekanne. Seega pole veel teada kas on oodata kuld- või pronksmedali matši.

Individuaalselt saavutas Robin Jäätma tugevas meeste konkurentsis kõrge 9.koha. Meeri-Marita Paas lõpetas võistluse samuti tublil 9.kohal. Maris Tetsmann pidi aga avaringis vastase kahepunktilisg paremust tunnistama ning lõpetas võistluse 33.kohaga.

Plokkvibu naiskond näitas kolmapäeva hommikul milleks nad suutelised on ning lasevad laupäeva vara hommikul kuldmedali matšis Korea naiskonna vastu.

Nii edukas pole olnud üksi MK etapp Eesti vibulaskmis ajaloos. Terve välja pandud koondis laseb laupäeval toimuvates finaalides, Lisell Jäätmal tuleb täispikk tööpäev, kuna tema jõudis kolme medalimatši, mida pole üksi teine Eesti vibulaskur veel maailmakarika etapil suutnud teha.

Treener Maarika Jäätma Kommentaar: “Uskumatu! Nii edukat hooaja algust ei osanud ette kujutada. Olen kõigi õpilastega väga rahul. Kuid ei tasu unustada, et töö pole veel tehtud. Laupäeval on ees rasked matšid.”

Kogu võistlust saab jälgida Olympic Channelist. Samuti saab tulemusi jälgida siit: https://info.ianseo.net/

Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga