Aitäh ATVga sõitja

Meil on hea meel, et Türil on palju liikuvaid inimesi ja ka autosport on hinnas. Paraku peab tunnistama, et ATVga sõitjad ei vali just kõige õigemaid kohti. Eile kella 20 ajal sõideti ATVga Türi Põhikooli staadionil kuhu plaanisime rajada lastele suusarajad. Paraku nüüd jääb ATVga kolme ringi sõidu tõttu ära noorte suusaõpe. Loodan, et need sõidud olid seda väärt. Kahjuks ei olnud meie kaamerad pööratud sel ajal staadionile, vaid näitasid spordihoone küljel olevat teed. Vigadest õpitakse ja nüüd saame osad kaamerad ka staadionile pöörata. Kui keegi märkas eile õhtul staadionil ülal mainitud tegemist, siis palume sellest teada anda e-posti teel tyrispordiklubi@gmail.com või telefonil +3725052240. Täname!
Samuti palume, et Tolli metsas ei käidaks jalutamas suusarajal isegi siis, kui klassikarada meil veel sees pole. Te rikute enesele teadmata ära raja katte, kus suusatajad soovivad ka muid stiile sõita. Nagu ikka, kui lund justkui on, siis metsas on seda alati poole vähem. Aastast aastasse jääb lumist ilma vähemaks. Anname võimaluse ka suusatajatel sõita ilma, et nad peakaid auklike jalajälgede vahel slaalomit sõitma.
Jääme ootama uut lund, et ehk on meil võimalik uue lume tulekuga noortele rajad staadionile teha. Valigem õigemad kohad vastavalt spordialale, rohkem üksteise mõistmist ja sallivust.
Posted in Avaleht.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga