Sportlased 2020

TÜRI SPORDIKOOLI ÕPILASTE JA TÜRI VALLA NOORSPORTLASTE PAREMAD TULEMUSED

EESTI MV-l JA EESTI KOONDISE VÕISTLUSTEL 2020. AASTAL
MAAILMAMEISTRVÕISTLUSED
OSKAR KONTUS (Janek Järva) MJ maastikuratas olümpiakross 61. koht (80 osalejat)
KERT JÄRVA (Janek Järva) MJ maastikuratas olümpiakross 64. koht [80]
EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED
RAIKO MARRANDI (treener Kaarel Kallas) MJ rogain meeskonnad PRONKS (7 vstk)
OSKAR KONTUS (Janek Järva) MJ jalgrattasport maastikukross 52.koht
KERT JÄRVA (Janek Järva) MJ jalgrattasport maastikukross 53.koht
MAAILMA KARIKAVÕISTLUSED
LISELL JÄÄTMA (Maarika Jäätma) N vibulaskmine plokkvibu HÕBE [16]
OSKAR KONTUS (Janek Järva) MJ jalgrattasport maastikukross 89.koht [104]
KERT JÄRVA (Janek Järva) MJ jalgrattasport maastikukross 87.koht [104]
MAAILMA KARIKAVÕISTLUSED 
(SISE) ETAPID
LISELL JÄÄTMA (Maarika Jäätma) N vibulaskmine plokkvibu KULD [87]
MEERI-MARITA PAAS (Maarika Jäätma) NJ vibulaskmine plokkvibu PRONKS [42]
HANNA-LIINA LIPAND (Maarika Jäätma) vibulaskmine plokkvibu 9. koht [42]
ROBIN JÄÄTMA (Maarika Jäätma) MJ vibulaskmine plokkvibu 6. koht [71]
KRISTJAN ILVES (Maarika Jäätma) MJ vibulaskmine plokkvibu 6. koht [71]
RAHVUSVAHELINE JUUNIORIDE MAAVÕISTLUS
MARKUS ANVELT (Veiko Valang) U20 kergejõustik kõrgushüpe 4. koht [6]
U20 kergejõustik kõrgushüpe 8. koht [11]
MEHIS MEESAAK (Leonhard Soom) U16 kergejõustik kolmikhüpe 4.koht [6]
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
MARKUS ANVELT (Veiko Valang) PU20 kergejõustik kõrgus KULD [7]
PU20 kergejõustik kõrgus KULD [5]
JANNO LEMETSAR (Veiko Valang) PU23 kergejõustik 5000m käimine HÕBE [2]
INGO REILJAN (Veiko Valang) PU20 kergejõustik 5000m käimine PRONKS [3]
MEHIS MEESAAK (Leonhard Soom) PU16 kergejõustik kolmikhüpe PRONKS [8]
KARL LEHIS (Jaanus Kopolovets) -15a maadlus kreeka-rooma KULD [12]
-15a maadlus vabamaadlus HÕBE [7]
-17a maadlus rannamaadlus PRONKS []
-17a maadlus vabamaadlus PRONKS []
MATTIS PESTI (Jaanus Kopolovets) -17a maadlus vabamaadlus HÕBE [5]
MIKK MARTSEPP (Jaanus Kopolovets) -15a maadlus vabamaadlus HÕBE [5]
RAIKO MARRANDI (Kaarel Kallas) M20 orienteerumine teatejooks HÕBE [8]
ARTUR SOO (Kaarel Kallas) M20 orienteerumine teatejooks HÕBE [8]
M17 rattaorienteerumine sprint HÕBE [9]
KAROLIN SURVA (Tõnu Surva) N16 jalgrattasport cycle-cross KULD [6]
U18 jalgrattasport teatekross PRONKS [4]
U16 jalgrattasport maastikurattakross PRONKS [4]
ROBIN JÄÄTMA (Maarika Jäätmaa) M vibusport (sise) plokkvibu KULD [9]
MJ vibusport (sise) plokkvibu KULD [1]
LISELL JÄÄTMA (Maarika Jäätmaa) N vibusport (sise) plokkvibu KULD [4]
HANNA LIINA LIPPAND (Maarika Jäätma) N vibusport (sise) plokkvibu HÕBE [4]
NJ vibusport (sise) plokkvibu KULD [1]
KRISTELLA KÄRNER (Maarika Jäätma) N vibusport (sise) plokkvibu PRONKS [4]
kadetid N vibusport (sise) plokkvibu KULD [2]
KRISTJAN ILVES (Maarika Jäätmaa) kadetid M vibusport (sise) plokkvibu KULD [3]
ANNELI AAVOLA (Maarika Jäätma) kadetid N vibusport (sise) plokkvibu HÕBE [2]
AUREELIA KASAR (Maarika Jäätma) noored T vibusport (sise) plokkvibu KULD [3]
KAROLIN ASSIN (Maarika Jäätma) noored T vibusport (sise) plokkvibu HÕBE [3]
LAURA SILD (Maarika Jäätma) noored T vibusport (sise) plokkvibu PRONKS [3]
KARL-ERIC FATAL (Maarika Jäätma) noored P vibusport (sise) plokkvibu PRONKS [3]
JANETTE-LIIS JÄÄTMA (Maarika Jäätma) tidetid T vibusport (sise) plokkvibu KULD [1]
KARL-JOHAN ALT (Maarika Jäätma) tidetid P vibusport (sise) plokkvibu PRONKS [4]
SANDRA TÄNNA (Otto Männa) noored ujumine 400m vabalt HÕBE [12]
noored ujumine 200m vabalt HÕBE [12]
juuniorid ujumine 4×100 PRONKS
[16]rohkem ei lubatud piirangute tõttu
MARIETTE VILLEMS (Otto Männa) juuniorid ujumine 4×100 PRONKS
[16]rohkem ei lubatud piirangute tõttu
OSKAR KONTUS (Janek Järva) juuniorid jalgrattasport XCO-s maastikukross PRONKS [9]
KERT JÄRVA (Janek Järva) juuniorid jalgrattasport XCO-s maastikukross HÕBE [9]
TÜRI VALLA SPORTLASTE PAREMAD TULEMUSED EESTI MV-l JA RAHVUSVAHELISTEL
TIITLIVÕISTLUSTEL 2020. AASTAL
MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED
MERLE VANTSI N55-59 taliujumine 200m vabalt KULD [14]
N55-59 taliujumine 100m selili KULD [15]
N55-59 taliujumine 100m vabalt KULD [15]
N55-59 taliujumine 25m selili KULD [38]
N55-59 taliujumine 4x25m vabalt KULD [15]
N55-59 taliujumine 25m liblikas HÕBE [12]
N55-59 taliujumine 50m selili HÕBE [18]
N55-59 taliujumine 50m vabalt HÕBE [25]
N55-59 taliujumine 25m vabalt HÕBE [25]
N55-59 taliujumine 4x25m selili HÕBE [26]
EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED
RITA OJALA veteranid rogain naiskonnad 22. koht [31]
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
EVELY KAASIKU N orienteerumine sprint KULD [29]
N orienteerumine lühirada KULD [21]
N orienteerumine tavarada KULD [11]
N orienteerumine öine tavarada HÕBE [13]
ORIENTEERUMISKLUBI JOKA NAISKOND [SIGRID RUUL, HELLE HALLIK, EVELY KAASIKU] N orienteerumine teatejooks HÕBE [13]
ALAR SÄRGAVA M mälumäng võistkondlik KULD
EVERT RESSAR M vibulaskmine (sise) plokkvibu HÕBE [9]
CAIUS KAND M vibulaskmine (sise) plokkvibu PRONKS [9]
MAIE BERNHARD N darts noolemäng PRONKS [13]
MIRELL MALKEN N darts noolemäng PRONKS [13]
ERVI KAASIKU M ratsutamine kolmevõistlus PRONKS ?
SIIRI POOPUU N60 orienteerumine sprint KULD [13]
N60 orienteerumine öine tavarada KULD [12]
N60 orienteerumine tavarada PRONKS [12]
N60 orienteerumine pikk rada PRONKS [11]
HELLE HALLIK N35 orienteerumine öine tavarada KULD [8]
N35 orienteerumine sprint HÕBE [7]
N35 orienteerumine tavarada HÕBE [6]
KAAREL KALLAS M35 orienteerumine sprint HÕBE [9]
M35 orienteerumine öine tavarada HÕBE [6]
M35 orienteerumine tavarada HÕBE [8]
M35 orienteerumine pikk rada PRONKS [9]
TIIT TÄHNAS M35 orienteerumine sprint PRONKS [9]
PAUL POOPUU M60 rattaorienteerumine lühirada PRONKS [8]
LEA TUSIS N65 orienteerumine öine tavarada PRONKS [8]
KALEV LILLEPEA M55+ petank meestrio HÕBE
KADRI EHAMÄE N EMV motosport KULD
N SOOME KV motosport KULD
N EMV motosport KULD
N SOOME KV motosport KULD [18]
N SOOME KV motosport KULD
N EMV motosport HÕBE
N SOOME KV motosport PRONKS
N Leedu MV motosport 4
N Soome KV motosport 9 [19]