** Sportlased 2019

ÕNNITLEME !

TÜRI SPORDIKOOLI ÕPILASTE JA TÜRI VALLA NOORSPORTLASTE PAREMAD TULEMUSED EESTI MV-l JA EESTI KOONDISE VÕISTLUSTEL 2019. AASTAL

.
MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED
LISELL JÄÄTMA (1999)/ M.Jäätma W Vibusport plokkvibu naiskond 6. KOHT (22 riiki)
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma W Vibusport plokkvibu naiskond 6. KOHT -22
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M. Jäätma W/M Vibusport plokkvibu segavõistkond 28. KOHT -43
LISELL JÄÄTMA (1999)/ M.Jäätma W Vibusport plokkvibu 57. KOHT (97 osalejat)
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma W Vibusport plokkvibu 57. KOHT -97
.
EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED
ROBIN JÄÄTMA (2001)/ M.Jäätma Juuniorid Vibusport (sise) plokkvibu KULD -19
LISELL JÄÄTMA (1999)/ M.Jäätma Juuniorid Vibusport (sise) plokkvibu 9. KOHT -15
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma Juuniorid Vibusport (sise) plokkvibu 9. KOHT -15
.
EUROOPA MÄNGUD
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma W Vibusport plokkvibu 7. KOHT -16
.
KOOLINOORTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED
ARTUR SOO
ARTUR SOO
.
.
:
M1
M1
.
.
Orienteerumine
Orienteerumine
.
.
Tavarada
Lühirada
.
.
51.koht
60.koht
.
.
-68
-68
BALTI MEISTRIVÕISTLUSED
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas M20 Orienteerumisjooks teade 11. KOHT (14 vstk)
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas M18 Orienteerumisjooks tavarada 17. KOHT -21
.
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
ROBIN JÄÄTMA (s.2001)/ M.Jäätma M Vibusport (sise) plokkvibu KULD -10
ROBIN JÄÄTMA (2001)/ M.Jäätma Juuniorid Vibusport (sise) plokkvibu KULD -4
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma N Vibusport (sise) plokkvibu KULD -6
MEERI-MARITA PAAS (2002)/ M.Jäätma Kadetid Vibusport (sise) plokkvibu KULD -2
LISELL JÄÄTMA (1999)/ M.Jäätma N Vibusport (sise) plokkvibu HÕBE -6
LISELL JÄÄTMA (1999)/ M. Jäätma Juuniorid Vibusport (sise) plokkvibu KULD -2
KRISTJAN PUUSEPP (1999)/ M.Jäätma M Vibusport (sise) plokkvibu PRONKS -10
KRISTJAN PUUSEPP (1999)/ M.Jäätma Juuniorid Vibusport (sise) plokkvibu PRONKS -4
RAGNE KUURMAA (2001)/ M.Sadam N Naistemaadlus -57 kg PRONKS -3
ERKO-HENDRIK MÕTTUS(2000)/ V.Valang MU20 Kergejõustik (sise) kõrgushüpe/1.98 KULD -9
ERKO-HENDRIK MÕTTUS(2000)/ V.Valang MU20 Kergejõustik kõrgushüpe HÕBE -7
JOHANNES LAUR (2001)/ L.Soom MU20 Kergejõustik 5000m HÕBE -6
MARKUS ANVELT (2002)/ V.Valang PU18 Kergejõustik kõrgushüpe PRONKS -8
RIIN KRUUS (1998)/ L.Soom NU23 Kergejõustik vasaraheide PRONKS -4
JANNO LEMETSAR (2000)/ V.Valang MU20 Kergejõustik 5000m käimine PRONKS -4
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas M20 Suusaorienteerumine sprinditeade PRONKS -12
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas M18 Suusaorienteerumine lühirada HÕBE -7
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas M18 Suusaorienteerumine tavarada HÕBE -7
RAIKO MARRANDI (2001)/ K.Kallas M18 Suusaorienteerumine sprint PRONKS -13
ARTUR AAS (2000)/ M.Jäätma Juuniorid Vibusport (sise) plokkvibu HÕBE -4
HANNA LIINA LIPPAND (2001)/ M.Jäätma Juuniorid Vibusport (sise) plokkvibu HÕBE -2
AGNES PATSMANN (2003)/ U.Kuningas Kadetid Vibusport (sise) sportvibu KULD -8
KRISTJAN ILVES (2003)/ M.Jäätma Kadetid Vibusport (sise) plokkvibu KULD -4
REIN-ERIC ALLIK ()/ M.Jäätma Kadetid Vibusport (sise) plokkvibu HÕBE -4
KAROLIN PUUSEPP (2003)/ M.Jäätma Kadetid Vibusport (sise) plokkvibu HÕBE -2
KAROLIN SURVA (2005)/ T.Surva, A.Aduson N14 Jalgrattasport talikross KULD -6
KAROLIN SURVA (2005)/ T.Surva, A.Aduson N14 Jalgrattasport kriteeriumsõit KULD -7
KAROLIN SURVA (2005)/ T.Surva, A.Aduson N14 Jalgrattasport maanteesõidu eraldistart KULD -9
KAROLIN SURVA (2005)/ T.Surva, A.Aduson N14 Jalgrattasport maanteesõidu ühisstart KULD -9
HANNAH KALJUR (2005)/ R. ja J.Järva N14 Jalgrattasport maanteesõidu eraldistart HÕBE -9
HANNAH KALJUR (2005)/ R. ja J.Järva N14 Jalgrattasport maanteesõidu eraldistart HÕBE -9
ANDREAS KASE (2006)/ L.Soom PU14 Kergejõustik (sise) 60 m.jooks/8,19 HÕBE -26
ANDREAS KASE (2006)/ L.Soom PU14 Kergejõustik (sise) Kaugushüpe/4.78 PRONKS -31
ANDREAS KASE (2006)/ L.Soom PU14 Kergejõustik (sise) 60 m.tõkkejooks/8,19 PRONKS -21
ANDREAS KASE (2006)/ L.Soom PU14 Kergejõustik 200m tõkkejooks PRONKS
KAREL KUURMAA (2006)/ M.Sadam Õpilased Kreeka-rooma maadlus -41 kg PRONKS -8
AIMAR ROOSILEHT (2006)/ M.Jäätma Noored Vibusport (sise) plokkvibu KULD -4
KRISTELLA KÄRNER (2006)/ M.Jäätma Noored Vibusport (sise) plokkvibu KULD -1
MARTIN PAUL MOORITS ()/ M.Jäätma Noored Vibusport (sise) plokkvibu HÕBE -3
MARTIN PAUL MOORITS ()/ M.Jäätma Tidetid Vibusport (sise) plokkvibu HÕBE -3
HELIS KÖHLER (2005)/ U.Kuningas Noored Vibusport (sise) sportvibu PRONKS -8
KARL-ERIC FATAL (2008)/ M.Jäätma Tidetid Vibusport (sise) plokkvibu KULD -3
AUREELIA KASAR (2007)/ M.Jäätma Tidetid Vibusport (sise) plokkvibu KULD -1
.
.
.

TÜRI VALLA SPORTLASTE PAREMAD TULEMUSED EESTI MV-l JA RAHVUSVAHELISTEL TIITLIVÕISTLUSTEL 2019. AASTAL

.
MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED
EVERT RESSAR M/W Vibulaskmine plokkvibu segavõistkond 28. koht 43 riiki
EVERT RESSAR M Vibulaskmine plokkvibu 33. koht (137 osalejat)
SIIRI POOPUU W60 Suusaorienteerumine lühirada 4. koht -10
SIIRI POOPUU

 

W60

 

Suusaorienteerumine

 

tavarada 7. koht -11
.
BALTI MEISTRIVÕISTLUSED
EVELY KAASIKU W Orienteerumisjoks tavarada KULD -38
EVELY KAASIKU W Orienteerumisjooks teade KULD -12
SIIRI POOPUU W60 Orienteerumisjooks tava+lühirada KULD -11
.
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED
JOKA naiskond – N Orienteerumisjooks teade HÕBE (28 vstk)
SIGRID RUUL, HELLE HALLIK, EVELY KAASIKU
EVELY KAASIKU N Orienteerumisjooks lühirada HÕBE -28
EVELY KAASIKU N Suusaorienteerumine lühirada HÕBE -10
JAANUS SUVI M Kergejõustik (sise) kolmikhüpe/14.32 HÕBE -5
TIIT TÄHNAS M35 Orienteerumisjooks lühirada KULD -15
KAAREL KALLAS M35 Suusaorienteerumine sprint KULD -11
REIN HAAVALA seeniorid Bridž paarid HÕBE (22 vstk)
SIIRI POOPUU N55 Suusaorienteerumine sprint HÕBE -8
SIIRI POOPUU N55 Suusaorienteerumine lühirada HÕBE -6
ALEKSANDER KISKONEN veteranid Vibulaskmine (sise) plokkvibu HÕBE -2
SIIRI POOPUU N60 Orienteerumisjooks lühirada PRONKS -9
HELLE HALLIK N35 Orienteerumisjooks lühirada PRONKS -8
VOLDEMAR TUSIS      M70+ Tennis üksikmäng KULD -6