** Sportlased 2018

PARIMAD SPORTLASED JA EDENDAJAD 2018
RATTASPORT
1. TENE MUST Hawaii Express Estonian Cup maratonis N23 I koht
koondarvestuses III koht
2. OSKAR KONTUS M16 EMV kriteeriumsõidu kokkuvõttes III koht 32 osalejat
M16 Eesti omavalitsuste suvemängud I koht
3. KAROLIN SURVA N14 EMV cyclo-crossis I koht
4. TIINA NÕMMIK Eestimaa omavalitsuse suvemängud III koht
TENNIS
6. VOLDEMAR TUSIS EMV seeniorid II koht
KERGEJÕUSTIK
7. MARKUS ANVELT EMV U18 kõrgushüpe I koht
EMV U18 60mtj II koht
EMV U18 kõrgushüpe III koht
Eestimaa omavalitsuste suvemängud I koht
8. ERKO-HENDRIK MÕTTUS EMV U20 kõrgushüpe III koht
9. OLAVI ALLASE EMV 1500m, 4km, 3000m 3x II koht
EMV 3000m III koht
EM 68.koht
EM murdmaajooksu meeskond 15.koht
10. JOHANNES LAUR Eestimaa omavalitsuste suvemängud II koht
11. MARIA-ELIISABET AVAMERE Eestimaa omavalitsuste suvemängud 2X I koht
12. RIIN KRUUS EMV noorsoo II koht
ORIENTEERUMINE
13. EVELY KAASIKU MM lühirada 31.koht 71 os.
MM sprindi segateade 10.koht 32 riiki
MM teade 12.koht 29 riiki
EM lühirada 20.koht 95 os.
EM sprinditeade 12.koht 20 riiki
EM suusaO sprint 27.koht 37 os.
Üliõpilaste MM lühirada 11.koht 89 os.
Üliõpilaste MM sprint 20.koht 86 os.
Üliõpilaste MM suusaO jälitussõit 14.koht 36 os.
Üliõpilaste MM suusaO sprint ja lühirada 15.koht 36 os.
Maailma edetabelis 58.koht 1583 naist
EMV 2x I koht
EMV 5x II koht
EMV III koht
14. PRIIT POOPUU EM rattaO lühirada 31.koht 71 os.
M35 EMV orienteerumisjooksus II koht
15. SIGRID RUUL N21 EOS orienteerumises I koht
EMV orienteerumises II koht
EMV orienteerumises III koht
16. MEHIS MURU M21 Eest omavalitsuste sm orienteerumises I koht
EMV III koht
17. TIIT TÄHNAS M35 Eesti omavalitsuste suvemängud I koht
M35 EMV I koht
M35 EMV II koht
18. HELLE HALLIK N35 Eesti omavalitsuste suvemängud III koht
N35 EMV I koht
N35 EMV 3x II koht
19. SIIRI POOPUU veteranide MM tavarada 19.koht 231 os.
veteranide MM lühirada 26.koht 246 os.
N60 EMV
20. KAAREL KALLAS M35 EMV II koht
21. PAUL POOPUU M55 EMV III koht
22. TIIT POOPUU M35 EMV III koht
23. AIMUR RAUDSEPP M60 EMV III koht
24. RAIKO MARRANDI Baltic Junior Cup tavarada (Eesti noortekoondis) 25.koht 34 os.
25. ARTUR SOO Baltic Junior Cup tavarada (Eesti noortekoondis)
MAADLUS
26. RAGNE KUURMAA EMV naistemaadluses III koht
EMV noored kuni 17a. Naistemaadluses III koht
27. RAGNAR KUURMAA EMV noored kuni 15a. Vabamaadluses III koht
28. KARMEN NURMIK EMV noored kuni 17a. Naistemaadluses III koht
VIBUSPORT
29. ROBIN JÄÄTMA EM 33.koht
EM meskondlik 17.koht
Euroopa GP 4. koht
Euroopa GP kadetid 8 koht
Euroopa GP segavõistkond II koht
Euroopa GP kadetid segavõistkond III koht
MK etapp juuniorid 8.koht
EMV 2x I koht
EMV juuniorid I koht
EMV kadetid I koht
30. LISELL JÄÄTMA EM 17.koht
EM naiskond 9.koht
EM juuniorid III koht
EM juuniorid segavõistkond I koht
MK etapp 9.koht
Euroopa GP II koht
Euroopa GP segavõistkond II koht
Euroopa GP naiskond II koht
Euroopa GP juuniorid III koht
Euroopa GP juuniorid segavõistkond I koht
EMV I koht
EMV 2x II koht
EMV juuniorid I koht
31. KRISTJAN PUUSEPP EM juuniorid 5.koht
EM juuniorid meeskondlik 17.koht
MK juuniorid 17.koht
Euroopa GP juuniorid 9.koht
Euroopa GP juuniorid segavõistkond I koht
EMV I koht
EMV II koht
EMV III koht
EMV juuniorid I koht
32. KAROLIN PUUSEPP EM 33.koht
EM naiskondlik 9.koht
EM kadetid 9.koht
MK etapp juuniorid 20.koht
Euroopa GP kadetid 7.koht
Euroopa GP kadetid naiskondlik II koht
EMV kadetid I koht
EMV kadetid II koht
33. MEERI-MARITA PAAS EM 33.koht
EM naiskond 9.koht
EM kadetid 9.koht
EM kadetid segavõistkond III koht
MK etapp 17.koht
Euroopa GP 6.koht
Euroopa GP naiskond II koht
Euroopa GP kadetid III koht
Euroopa GP kadetid segavõistkond I koht
Euroopa GP kadetid naiskond II koht
EMV I koht
EMV III koht
EMV juuniorid I koht
EMV kadetid I koht
34. ARTUR AAS Euroopa GP 9.koht
EMV III koht
EMV juuniorid II koht
EMV juuniorid III koht
35. HANNA LIINA LIPPAND Euroopa GP kadetid 5.koht
Euroopa GP kadetid naiskondlik II koht
EMV III koht
EMV kadetid II koht
EMV kadetid III koht
36. KRISTI ILVES EM 17.koht
EM juuniorid 17.koht
Euroopa GP juuniorid 5. koht
EMV II koht
EMV juuniorid 2x II koht
37. KRISTJAN ILVES EMV kadetid II koht
EMV kadetid I koht
38. REIN-ERIC ALLIK EMV kadetid III koht
39. ALEKSANDER KISKONEN veteranide MM 2x II koht
veteranide MM siselaskmine I koht
EMV 1440 harjutus veteranid I koht
EMV harjutuses olümpiaring veteran III koht
40. AGNES PATSMANN EMV kadetid olümpiavibu I koht
41. EVERT RESSAR EM võistkondlik 17.koht
EM M plokkvibu 57.koht
EMV 2x I koht
EMV 2x II koht
EMV meeskondlik II koht
MOTOSPORT
42. KADRI EHAMÄE Soome karikaarvestus N klassis III koht
EMV etapid 2x I koht
Eesti esimene naine motokrossi MM etapil
Aasta naismotosportlane
UJUMINE
43. MERLE VANTSI MM taliujumises 5x I koht 5 os
MM taliujumises 2x II koht 13 os
MM taliujumises III koht
MM taliujumises võistkondlik 2x I koht
EM meisterujujate II koht
EM meisterujujate III koht
EMV avaveeujumises 5km II koht 5 os
absoluutarvestuse III koht 13 os
EMV meisterujujate I koht
EMV taliujumises abs. N I koht
EMV taliujumises abs. N 2x III koht
EMV taliujumises abs. N II koht
EMV taliujumises abs. N 2x I koht
EMV taliujumise teade I koht
44 SANDRA TÄNNA
45 HENNA TEREHOV
46 MARIETTE VILLEMS
BRIDŽ
47 REIN KAARJAS Seenioride EMV II koht
Spordiveteranide EMV võistkondlik II kkoht
48 ENDEL KÜTTIS Seenioride EMV II koht
Spordiveteranide EMV võistkondlik II koht
49 REIN HAAVALA Spordiveteranide EMV võistkondlik II koht
42.Türi Raadiomasti rahvusvaheline paaristurniir I koht
50 JAAN PÄRNA Spordiveteranide EMV võistkondlik II koht
LAUAMÄNGUDE MITMEVÕISTLUS
51 KALJU MÄGI ESL MV Lauamängude mitmevõistlus veteranid III koht
52 ERVI KAASIKUS ESL MV Lauamängude mitmevõistlus veteranid,                           Põhjamaade MV ratsutamises Eesti koondise III koht
MÄLUMÄNG
53 ALAR SÄRGAVA (võistkonna tegija) Eestimaa omavalitsuse suvemängud I koht
54 AKSOR KOIT
55 HARRI AARDE
56 URMAS TARVIS
JUHID
57 PIPI-LIIS SIEMANN Eestimaa omavalitsuse suvemängud
EDENDAJAD
1. ANN VALANG kergejõustiku peasekretär ja matkade eestvedaja, KSK ALEMi esinaine
2. TIIT TÄHNAS EMV öise orienteerumise peakorraldaja
3. KAAREL KALLAS mitmete orienteerumispäevakute ja võistluste korraldaja
4. KALMER KEEVEND O-päevakute peakorraldaja ja vabatahtlik abiline   *revident
5. MARGUS MARRANDI EOM orienteerumise võistkonna moodustaja
6. MATI SADAM EOM köietõmbe võistkonna moodustaja
7. LEONHARD SOOM EOM kergejõustiku võistkonna moodustaja
8. VEIKO VALANG EOM kergejõustiku võistkonna moodustaja
9. ILMAR MÕTTUS EOM võrkpalli võistkonna moodustaja
10. TAURI MUST EOM ratturite võistkonna moodustaja ja vabatahtlik * juhatuses
11. MARTIN KASCHAN vabatahtlik üritustel
12. SMART SPORT (ROMET/JANEK) EOM ratturite võistkonna moodustaja
13. JAAN RAHE EOM tennise võistkonna moodustaja
14. ANNE SILLAMAA Käru ürituste eestvedaja
15. TAAVI PARTS Väätsa ürituste eestvedaja
16. TEET REIER Ürituste jäädvustaja
17. KALJU MÄGI vabathatlik ja koroona võistluste korraldaja
18. JAAN KIRSIPUU discgolfi seeriavõistluse peakorraldaja
19. ENN LEHTPUU petanki seeriavõistluse peakorraldaja
20. VILJA VEINBERG Väätsa spordiürituste vabatahtlik
21. TANEL VILJAT rannajalgpalli väljak *juhatuses 201…- 2018
22. RASMUS ROMANDI rannajalgpalli väljak
23. MERLE VANTSI vabatahtlik
24. KALJU MÄGI vabatahtlik – lauamängud(koroona)
25 JAANUS KOPOLOVETS vabatahtlik – maadlus
26 ILMAR VESTUNG vabatahtlikmaadlus