**Sportlased 2016

 .
.
TÜRI VALLA SPORTLASTE MEDALIVÕIDUD 2016 A.

 

NIMI

ALA

VÕISTLUS

KOHT

1. MERLE VANTSI Taliujumine MM 4 x I
Avaveeujumine EM 8
2. EVELY KAASIKU Orienteerumine MM 9
MM 32
EM 35
EM 6
EM 8
EM 9
EM 17
MM Ü 4
MM Ü 6
MM Ü 8
MM Ü 8
MM Ü 14
Balti MV I
Balti MV 5
EMV 2 x I
EMV II
EMV (teade) III
Eesti edetabel I koht
Kergejõustik Eest linnad I
Orienteerumine Eesti linnad II
3. SIGRID RUUL Orienteerumine MM 60
EM 49
MM Ü 8
MM Ü 41
Balti MV III
Balti MV 9
EMV III
Eesti edetabel 4.
4. SIIRI POOPUU Orienteerumine MM  V 16
MM  V 31
EMV III
EMV vet 2 x II
EMV vet 3 x III
5. PRIIT POOPUU Orienteerumine EMV II
Balti MV II
MK etapp 24
EMV vet II
EMV vet III
6. AIMUR RAUDSEPP Tennis EMV vet III
Orienteerumine EMV vet II
MM V 152
MM V 191
7. LISELL JÄÄTMA Vibusport MM juuniorid 9
Euroopa MV 7
Euroopa MV (võ) 9
Euroopa noorte MV II
Euroopa noorte MV (võ) III
EMV 4 x I
EMV juunior 2 x I
8. KRISTJAN PUUSEPP Vibusport MM juunior 9
Euroopa MV 33
Euroopa MV (võistkond) 9
Euroopa noorte MV III
EMV 2 x I
EMV 2 x II
EMV juuniorid I
EMV juuniorid II
9. ARTUR AAS Vibusport Euroopa noorte MV 9
Euroopa noorte MV (võ) 4
EMV (võistkond) II
EMV III
EMV juunior I
EMV juunior II
10. CAIUS KAND Vibusport Euroopa noorte MV (võ) III
EMV (võistkond) I
EMV juuniorid 2 x III
11. ROBIN JÄÄTMA Vibusport Euroopa noorte MV 9
Euroopa noorte MV (võ) 4
EMV II
EMV (võistkond) II
EMV kadetid I
EMV noorte I
12. MEERI-MARITA PAAS Vibusport Euroopa noorte MV (võ) III
EMV 2 x II
EMV 2 x III
EMV kadetid 2 x I
13. KRISTI ILVES Vibusport Euroopa noorte MV (võ) III
EMV 2 x II
EMV III
EMV juunior 2 x II
14. KAROLIN PUUSEPP Vibusport EMV kadetid 2 x II
EMV (võistkond) I
EMV (võistkond) III
15. HANNA-LIINA LIPPAND Vibusport EMV kadetid III
16. EVERT RESSAR Vibusport EMV 3 x I
EMV 2 x III
17. ANDRES PATSMANN Vibusport EMV noored III
18. GUIDO KITSING Vibusport EMV 2 x I
19. ULVAR KUNINGAS Vibusport EMV II
20. KELLI PÄRN Vibusport EMV I
21. ALEKSANDER KISKONEN Vibusport EMV V I
22. SANDRA ALUSALU Kiiruisutamine EMV 5 x III
23. JADE ŠADEIKO Võrkpall EM noorte 25
EMV B-klass I
EMV B-klass II
24. ILLAR REIS Tennise paarismäng EMV seenior(60+) III
25. JOHANNA TEREHOV Kergejõustik EMV III
Eest linnad I
Eest linnad II
26. HANS-MARK VÕSU Orienteerumine EMV   J III
27. RANDO MARRANDI Orienteerumine EMV   J III
28. RAGNE KUURMAA Maadlus EMV noorte III
29. KAAREL KALLAS Orienteerumine EMV teade III
TÜRI VALLA SPORDIEDENDAJA!
30. ERVI KAASIKU Ratsasport EMV III
31. KREN KASK Maastikukross EMV M16 II
Tänava kriteerium EMV M16 III
32. OLAVI ALLASE Kergejõustik EMV II
Kergejõustik EMV 2 x III
Kergejõustik Eest linnad 3 x I
33. GERT VALDSALU Kergejõustik EMV I
Kergejõustik Eesti linnad 2 x I
34. GRETE ŠADEIKO Kergejõustik Eest linnad 3 x I
35. KARIN RUUGLA Kergejõustik Eesti linnad 3 x I
Eesti linnad II
TÜRI VALLA SPORDIEDENDAJA!
36. JAANUS SUVI Kergejõustik Eesti linnad 2 x I
Eesti linnad II
37. KARMO KARU Kergejõustik Eesti linnad 2 x I
38. MARIA LAUR Kergejõustik Eest linnad 2 x I
39. MARIA ELIISABETH Kergejõustik Eesti linnad 2 x I
AVAMERE
40. ERKO-HENDRIK MÕTTUS Kergejõustik Eesti linnad I
41. KERSTI KANGUR Kergejõustik Eest linnad I
42. KAI-MELLI KAPTEN Kergejõustik Eest linnad I
Eest linnad III
43. JASPAR OJA Kergejõustik Eesti linnad I
44. GRIT SADEIKO Kergejõustik Eesti linnad I
45. ANDRES VIIDIKAS Kergejõustik Eesti linnad I
46. SIRJE LAAN Kergejõustik Eesti linnad II
47. KATRIN LEPIK Kergejõustik Eesti linnad II
48. RAIKO MARRANDI Orienteerumine Eesti linnad II
49. REINO MÄND Kergejõustik Eesti linnad 2 x III
50. TENE MUST Jalgrattakross Eesti linnad III
51. JAANIKA NÕMMIK Jalgrattakross Eesti linnad I
52. PIPI-LIIS SIEMANN Juhtide mitmevõistlus Eesti linnad I
53. ALAR SÄRGAVA Mälumäng Eesti linnad I
54. AKSOR KOIT Mälumäng Eesti linnad I
55. HARRI AARDE Mälumäng Eesti linnad I
56. URMAS TARVIS Mälumäng Eesti linnad I
57. MAIT KIVINE Mälumäng Eesti linnad I
58. ILMAR MÕTTUS Võrkpall Eesti linnad I
59. JALO VILLEM Võrkpall Eesti linnad I
60. ALO LENGERT Võrkpall Eesti linnad I
61. INDREK OHU Võrkpall Eesti linnad I
62. VIRKO VANTSI Võrkpall Eesti linnad I
63. KARL TRAAGEL Võrkpall Eesti linnad I
64. SILVAR ALGPEUS Jahilaskmine Eesti linnad II
65. REIGO PAUKKU Jahilaskmine Eesti linnad II
66. EERO KAJAKAS Jahilaskmine Eesti linnad II

 

EDENDAJAD
67. Kalmer Keevend orienteerumine
68. Tauri Must orienteerumine
69. Kalev Aun orienteerumine
70. Milvi Aun orienteerumine
71. Elor Ilmet külasport
72. Heli Martin külasport
73. Indrek Mardo toetaja
74. Aleksander Nõmmik toetaja
75. Türi Ujula toetaja
76. Rasmus Romandi toetaja
77. Martin Kaschan vabatahtlik
78. Kalju Mägi koroona
79 Vitali Gansen jalgpall
80. Erki Jäätma vibusport
81. Teet Reier koostööpartner
82. Triin Pärna koostööpartner
83. Sulo Särkinen koostööpartner
84. Liina Lehis Kultuurkapitali ekspertgrupi tegevjuht Järvamaal
85. Türi Kultuurikeskus koostööpartner