* Spordikalender 2020

VASTAVALT   VABARIIGI   VALITSUSE   ERIOLUKORRA   VÄLJAKUULUTAMISELE,   EI   TOIMUNUD   ALATES   16. MÄRTSIST   KUNI   17. MAINI   SPORDIVÕISTLUSEID!   KÕIK   VÕISTLUSED   ON   EDASI   LÜKATUD   VÕI   JÄÄVAD   ÄRA! OLUKORD TAASTUB ALATES 18.MAIST, KUI LUBATAKSE KUNI 100 OSALEJAGA SPORDIÜRITUSI.

Kuupäev Kellaaeg Võistluse nimetus Koht Kontakt Juhend Protokoll
JAANUAR
.
.
11.01
19:00
.
10:00
Lõuna Järvamaa mälumängu seeriavõistlus
.
Järvamaa koroona MV üksikmängudes
Särevere spordihoone
.
Türi linna võimlas
.
.
Kalju Mägi 53413643
juhend
.
juhend
tulemused
11.01 Imsport esiliiga mäng Väätsa spordihoone Ilmar Mõttus 5079149
11.01 vibuvõistlus “Türi Cup” Türi Vibukoolis Kodiula 27a Maarika Jäätma 55985986 juhend tulemused
16.01 18:00 Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus Kabala Rahvamajas Heli Martin 5237398 juhend tulemused
17.01 15:00 Järvamaa TV 10 OS II etapp Särevere spordihoone Veiko Valang 5507576 juhend tulemused
22.01
.
26.01
16:00
.
11:00
Järvamaa U14,U16,U18,U20 MV
.
VIII Türi valla külade talimängude I etapp
Särevere spordihoone
.
Särevere spordihoones
Veiko Valang 5507576
.
Liisa Gritšenko 58201464
juhend

.üldjuhend

I etapp
.
.
tulemused
jaanuar talvematk Väätsal Taavi Parts 53023400
1.02 10:00 Türi valla lahtised koroona paarismängu MV Türi linna võimla Kalju Mägi
2.02 Esiliiga IMsport mäng Väätsa tervisekompleks Ilmar Mõttus
5.02 16:00 Järvamaa talvised meistrivõistlused Särevere spordihoone Veiko Valang
6.02
6.02
16:00
18:00
Laste maadlusturniir algajatele
34.Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus
Türi linna võimla
Kabala rahvamaja
Mati Sadam
Heli Martin
7.02 19:00 Lõuna-Järvamaa mälumängu seeriavõistlus Särevere spordihoone
8.02 vibuvõistlus “Last Shot” Maarika Jäätma juhend tulemused
15.02 Järvamaa talimängud Paides Järvamaa Spordiliit juhend tulemused
20.02 Esiliiga IMsport mäng Väätsa tervisekompleks Ilmar Mõttus
22.02 10:00 Türi valla lahtised koroona üksikmängude MV Türi linna võimla Kalju Mägi tulemused
23.02 11:00 VIII Türi valla külade talimängud II etapp Väätsa TSKL üldjuhend
juhend
tulemused
24.02 11:00 Vabariigi aastapäeva matk Türi linna staadion TSKL
29.02 Presidendimatk Aegviidu Ann Valang juhend tulemused
3.03 18:00 Liikudes kevadesse vol 1 Türi Tolli mäe ja jõulinnaku juures TSKL
1.03 Esiliiga IMsport mäng Väätsa tervisekompleks Ilmar Mõttus
6.03 19:00 Lõuna-Järvamaa mälumängu seeriavõistlus Särevere spordihoone
7.03
.
9.03
.
.
16:00
Esiliiga IMsport mäng
.
Järvamaa kergejõustiku mitmevõistluse MV
Väätsa tervisekompleks
.
Särevere
Ilmar Mõttus
.
Veiko Valang
5.03 18:00 Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus Kabala rahvamajas Heli Martin
14.03 10:00 Türi valla lahtine koroona segapaarismängu MV Türi linna võimla Kalju Mägi
15.03 11:00 VIII Türi valla külade talimängud III etapp Oisu TSKL juhend
17.03
.
22.03
.
25.03-31.03
9-19
.
9-18
.
10-19
Liikudes kevadesse vol 2
.
Matk kevadesse
.
Kolme metsa matk
Türi Kultuurimaja ees
.
Türi Kultuurimaja ees
.
Türi Tolli mets, Saunamets ja Kõrgessaare mets
TSKL
.
TSKL
.
TSKL
juhend
.
juhend
.
juhend
tulemused
.
tulemused
.
tulemused
1.aprill 9:30 Järvamaa koolinoorte talvised MV (U14,U16,U18,U20) Paide E-Piima spordihoone Veiko Valang
3.04 19:00 Lõuna-Järvamaa mälumängu seeriavõistlus Särevere spordihoone
2.04 18:00 Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus Kabala rahvamajas Heli Martin
10.04-23.04 Kolme metsa matk vol2 Tolli, Kõrgessaare ja Saunametsa TSKL juhend tulemused
3.-5.mai 11:00 Kogupere rattamatk “Tunne oma koduvalda” Türi vald TSKL juhend tulemused
7.mai – ….
.
10.mai
Avati uus MOBO orienteerumisrada
.
Kevadpealinna Türi igamehe paarismäng
Türi Tolli mets
.
Türi Tenniseklubi väljak
JOKA
.
Jaan Rahe
juhend tulemused
12.mai Järvamaa orienteerumisteisipäevak Paide (sundvalik) JOKA juhend tulemused
19.mai Järvamaa orienteerumisteisipäevak Keava JOKA juhend
20.mai Ülemaailmne orienteerumispäev Ülemaailmne Paul poopuu juhend
21.mai 18:30 Järvamaa rattakross 2020 seeriavõistluse II etapp Järva-Jaani Teet Kallakmaa 5021263 juhend tulemused
tulemused2
26.mai Järvamaa petanque I etapp Roosna-Alliku TSKL juhend
28.mai 18-20 Väätsa järve jooks – järvede jooksu sari Väätsa rand Taavi Parts juhend
31.mai 11:00 Käru petanki seeriavõistluse I-etapp Kooli staadion Anne Sillamaa juhend
31.mai Eesti Kaitseliidu MV kergejõustikus Türi linna staadion Leonhard Soom
28.mai Imsport suvised rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
mai Kirna talli ratsapäevad Kirna tall Maie Kukk
mai/juuni Jalgrattamatk Väätsa Taavi Parts
juuni Särevere talli ratsapäevad Särevere tall Maie Kukk
1.juuni Lastekaitsepäeva üritus “Tennis on tervis” Türi Tenniseklubi väljakul Jaan Rahe
2.juuni
.
3.juuni
Järvamaa orienteerumisteisipäevak
.
Järvamaa discgolfi I etapp
Tääksi
.
Türi
JOKA
.
TSKL
3.-4.juuni Järvamaa TV 10 OS mitmevõistlus Türi linna staadion Leonhard Soom
4.juuni
.
5.juuni
.
6.juuni
Imsport rannavolle etapid
.
Kevadpealinna jooks
.
Türi triatlon, sprint, EKV II
Väätsa rand
.
Türi järve ääres
.
Türi järve ääres
Ilmar Mõttus
.
7.-12.juuni Türi valla tennise MV üksik- ja paarismängus Türi Tenniseklubi väljakud Jaan Rahe
9.juuni
.
9.juuni
Järvamaa petanque II etapp
.
Järvamaa orienteerumisteisipäevak
Paide
.
Viljandi lossimägedes
TSKL
.
JOKA
juhend
.
juhend
10.juuni Järvamaa discgolfi II etapp Aravete TSKL
11.juuni 18:30 Järvamaa rattakross 2020 seeriavõistluse III etapp Koeru Kalvi Arusaar 56672184 juhend
11.juuni Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
13.juuni
16.juuni
Murutraktorite ralli, Eesti MV ja Baltic CUP
Järvamaa orienteerumisteisipäevak
Väätsal
Aegviidu
Taavi Parts
JOKA
16.juuni Järvamaa petanque III etapp Käru TSKL juhend
17.juuni Järvamaa discgolfi III etapp Paide TSKL
18.juuni 18:00 “Türi 1926 aastapäeva võistlus” Türi linna võimla Leonhard Soom
18.juuni Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
20.juuni 10:00 Kabala küla ja naabrite päev – kergejõustik ja võrkpall Kabala staadion Heli Martin
23.juuni 11:00 Jaanipäeva spordipäev Kooli staadion Anne Sillamaa
25-juuni 19:00 Türi temposõit 2020 Parasi – Põikva teel Tauri Must 51985323 juhend
25.juuni Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
28.juuni 11:00 Petanki seeriavõistluse II etapp Käru kooli staadion Anne Sillamaa
juuni Oisu piirkonna külade spordipäev Oisu
juuni EMV murutraktorite rallis Väätsa Taavi parts
2.juuli Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
5.juuli Türi valla perespordipäev
Rannamaadlus noortele
Türi tehisjärv TSKL ja
Mati Sadam
7.juuli Järvamaa petanque 4.etapp Tarbja TSKL juhend
8.juuli Järvamaa discgolfi 4.etapp Järva-Jaani TSKL
9.juuli Imsport rannavolle etapid väätsa rand Ilmar Mõttus
11.-12.juuli Eestimaa suvemängud Paide JÕUD
16.juuli Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
21.juuli Järvamaa petanque 5.etapp Väätsal TSKL juhend
22.juuli Järvamaa discgolfi 5.etapp Väätsal TSKL
23.juuli Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
26.juuli 11:00 Petanki seeriavõistluse III-etapp Kooli staadion Anne Sillamaa
30.juuli 18:30 Järvamaa rattakross 2020 seeriavõistluse IV etapp Paide Marge Merisalu 5169542 juhend
30.juuli Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
juuli Kirna talli ratsapäevad Kirna tall Maie Kukk
juuli kalapüügivõistlus Väätsa Taavi Parts
1.august 12:00 Väätsa takistusjooks 2020 Väätsal Taavi Parts
4.august Järvamaa petanque 6.etapp Türi TSKL juhend
5.august Järvamaa discgolfi 6 etapp Metsajõe TSKL
6.august Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
06.august 12:00 Järvamaa rattakross 2020 seeriavõistluse V etapp Paide Tauri Must 51985323 juhend
11.august Järvamaa orienteerumisteisipäevak Kellissaare JOKA
13.august Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
20.august Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
20.august 11.00 Järvespordipäev Käru järve ääres Anne Sillamaa, Rein Liivik
25.august Järvamaa orienteerumisteisipäevak Olustvere JOKA
28.august Imsport rannavolle etapid Väätsa rand Ilmar Mõttus
30.august 11:00 Petanki seeriavõistluse IV-etapp Kooli Staadion Anne Sillamaa
august Kirna talli ratsapäevad Kirna tall Maie Kukk
2.september Järvamaa maadluse KV Türi Mati Sadam
4.september Türi piirkonna lahtised MV kergejõustikus Türi linna staadion Leonhard Soom
5.september Vibuvõistlus “Türi Karikas” Maarika Jäätma
12.-13. september Järvamaa kergejõustiku MV Türi linna staadion
13.september Türi tenniseklubi sünnipäeva paarismäng
15.september 18:00 Türi metsajooks Türi Tolli mets JOKA
16.september 10:00 Järvamaa koolide 4-võistlus (U12 ja U14) Türi linna staadion Leonhard Soom
19-20.september 12:00 Järvamaa kergejõustiku MV mitmevõistluses Türi linna staadion Leonhard Soom
22.september 17:00 Laste võidujooks 8-11.aastastele Türi Kalevi tn mägi Leonhard Soom
27.september 12:00 Paide-Türi rahvajooks Paide ja Türi
september Särevere talli ratsapäevad Särevere tall Maie Kukk
1.oktoober 18:00 Margus Pirksaare jooks Türi tehisjärve ümbrus Leonhard Soom
2.oktoober 19:00 Lõuna-Järvamaa mälumängu seeriavõistlus Särevere spordihoone
5.september 44.Türi Raadiomasti turniit Türi Endel Küttis
6.september Türi Tenniseklubi KV paarismängus Türi Tenniseklubi väljakud Jaan Rahe
8.september Järvamaa orienteerumisteisipäevak Mustla-Nõmme JOKA
15.september 38. Türi Metsajooks Türi Tolli mets JOKS
27.september 11:00 Petanki seeriavõistluse V-etapp Kooli staadion Anne Sillamaa
31.oktoober 10:00 Türi valla lahtised koroona üksikmängude KV Türi linna võimla Kalju Mägi
oktoober Kirna talli ratsapäevad Kirna tall Maie Kukk
oktoober Türi valla sünnipäeva perespordipäev Türi võimla TSKL
1.november Järvamaa orienteerumisteisipäevak Mägede JOKA
6.november 19:00 Lõuna-Järvamaa mälumängu seeriavõistlus Särevere spordihoone
11.november 10:00 Järvamaa koroona paarismängu MV Türi linna võimla Kalju Mägi
26.november Helkurikõnd Türi TSKL
27.november 15:00 Järvamaa TV 10 OS I etapp Türi Põhikooli võimla Veiko Valang
27.november 17:00 Kergejõustiku seeriavõistlus Türi Põhikooli võimla Veiko Valang
28.november Vibuvõistlus “Novembri nooled” Maarika Jäätma
november Isadepäeva/mardimatk Türi vald TSKL
4.12 16:00 Kergejõustiku seeriavõistlus Türi Ühisgümnaasium Leonhard Soom
4.12 19:00 Lõuna-Järvamaa mälumängu seeriavõistlus Särevere spordihoone
6.12 Võrkpalli paaristurniir Käru kooli võimla Anne Sillamaa
8.12 16:00 Kergejõustiku jõuluvõistlused Türi Ühisgümnaasium Leonhard Soom
11.12 16:00 Meeste paigalt hüpete kolmevõistlus Särevere spordihoone Veiko Valang
november 18:00 35. Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus Kabala rahvamaja Heli Martin
12.12 10:00 Järvamaa koroona segapaarismängu MV Türi linna võimla Kalju Mägi
12.12 Eesti noorte seeriavõistluse 5.etapp Türi Mati Sadam
detsember 18:00 35. Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistlus Kabala rahvamaja Heli Martin