SPORDIKALENDER 2017

ÜRI VALLA SPORDIKLAENDER 2017

PÄEV KELL ALA VÕISTLUS KOHT KONTAKT JUHEND.. TULEMUS
JAANU AR
6.jaan 19:00 Mälumäng Türi piirkonna mälumängu seeriavõistluse IV etapp Särevere kaarhalli II korrus Aime Laidla 56616024 juhend tulemused
12.jaan 18:00 Mälumäng Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistluse III etapp Kabala rahvamaja Mati Roosma 53404470 juhend tulemused
14.jaan 10:00 Koroona Järvamaa MV koroona üksikmängudes Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643 juhend tulemused
14.jaan 10:00 Vibusport Türi Cup Lydia Koidula 27a Maarika Jäätma 55985986 juhend tulemus1
tulemus2
tulemus3
tulemus4
tulemus5
17.jaan 17:30 Suusatamine Türi suusatamise seeriavõistlus “Türi suusatalv 2017” I etapp Tolli mets Kaarel Kallas 53308128 juhend ei toimunud
20.jaan 16:00 Kergejõustik Järvamaa kergejõustiku MV B,A ja J Särevere kaarhallis Veiko Valang 5507576 juhend tulemused
21.jaan 10.00 Vibusport Klubide Karikavõistluste I etapp Türi Ühisgümnaasium Ulvar Kuningas 5114454 juhend tulemused
21.jaan 10:00 Võrkpall Veteranide võrkpall Kabala Spordihoone Urmas Kupp 5042047 juhend tulemused
31.jaan 17:30 Suusatamine Türi suusatamise seeriavõistlus “Türi suusatalv 2017” II etapp Tolli mets Kaarel Kallas 53308128 juhend ei toimunud
.
VEEB RUAR
3.veebr 19:00 Mälumäng Türi piirkonna mälumängu seeriavõistluse V etapp Särevere kaarhalli II korrus Aime Laidla     56616024 juhend tulemused
3.veebr 16:00 Kergejõustik Järvamaa talvised kergejõustiku MV Särevere kaarhallis Veiko Valang     5507576 juhend  tulemused
4.veebr 10:00 Koroona Türi valla lahtised MV koroona paarismängus (mees-ja naispaarid) Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643 juhend tulemused
5.veebr 11:00 Peresport V Türi valla külade talimängud lauamängudes Kabala Spordihoone TSKL 5041987 Üldjuhend
juhend
tulemused
9.veebr 18:00 Mälumäng Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistluse IV etapp Kabala Rahvamaja Mati Roosma 53404470 juhend tulemused
14.veebr 17:30 Suusatamine Türi suusatamise seeriavõistlus “Türi suusatalv 2017” III etapp Tolli mets Kaarel Kallas     53308128 juhend ei toimunud
18.-19.
veebr
10.00 Vibusport Eesti Vibuliidu sisemeistrivõistlused Türi Ühisgümnaasium Ulvar Kuningas 5114454 juhend noorte MV
VV+PV
SV+PV
OR
19.veebr
.
.
19.veebr
11:30
.
.
11:00
Vabamaadlus
.
.
Peresport
Järvamaa MV vabamaadluses
.
V Türi valla külade talimängud bowlingus
Türi linna võimla
.
.
Türi-Alliku Veskisilla
Mati Sadam 5250582
TSKL 5041987
juhend
.
.
Üldjuhend
juhend
tulemused
.
.
tulemused
28.veebr 17:30 Suusatamine Türi suusatamise seeriavõistlus “Türi suusatalv 2017” IV etapp Tolli mets Kaarel Kallas     53308128 juhend  ei toimu!
25.veebr  10:00 Koroona Türi valla lahtised MV koroona üksikmängudes Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643 juhend tulemused
25.veebr Matk Presidendimatk Aegviidu-Nelijärve-Jäneda Aili Mäger juhend tulemused
.
MÄRTS
3.märts 19:00 Mälumäng Türi piirkonna mälumängu seeriavõistluse VI etapp Särevere kaarhalli II korrus Aime Laidla     56616024 juhend tulemused
3.märts
.
4.märts
16:00 Kergejõustik
.
Vibusport
Järvamaa talvised kergejõustiku MV mitmevõistluses
“Last Shot”
Särevere kaarhall
.
L.Koidula 27 a
Veiko Valang 5507576
Erki Jäätma
5513636
juhend
.
juhend
tulemused
.
tulemused
arvestus
5.märts 11:00 Peresport V Türi valla külade talimängude III etapp Villevere TSKL 5041987 Üldjuhend
juhend
tulemused
9. märts 18:00 Mälumäng Kabal piirkonna mälumängu seeriavõistluse V etapp Kabala Rahvamaja Mati Roosma 53404470 juhend tulemused
18.märts 10:00 Koroona Türi valla lahtised MV koroona segapaarismängus (naine ja mees) Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643 juhend tulemused
19. märts
.
APRILL
11:00 Peresport Perespordipäev Retla-Kabala kooli võimla Oisus Jaanus Roosileht
.
plakat tulemused
 6.aprill 18:30 Juping Jupingu treening (Elen Pent)
Kohad piiratud!!!
Kabala Spordihoone Heli Martin
5237398
plakat tulemused

6.apr

 10:00 Võimlemine Idla võimlemine ja rahvatants Retla-Kabala võimla Oisus Sille varul 5292766 juhend tulemused
7.apr 19:00 Mälumäng Türi piirkonna mälumängu seeriavõistluse VII etapp Särevere kaarhalli II korrus Aime Laidla juhend  tulemused
8.apr Vibusport Käru võistlus Käru Erki Jäätma
5513636
ei toimu ei toimu
13.apr
.
13.apr
18:00
.
18:00
Mälumäng

Loeng + kõnd/matk

Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistluse VI etapp
Loeng: “Targemalt edasi: murrame toitumise- ja trennimüüte” (Mirko Miilits) ja kehakoostise mõõtmine.
Peale loengut matkamine!
Kabala Rahvamaja
.
Kabala Spordihoone
Mati Roosma 53404470
Heli Martin
5237398
juhend
.
plakat
tulemused
kokkuvõte
tulemused
15.apr

15.apr

Korvpall

Kiirlaskumine

Välkturniir korvpallis

Türi-Tori kiirlaskumine

Türi ÜG ja EPT

Türi-Tori

V.Pennert
55545000
MTÜ Matkahunt 5251113
juhend
.
.
info
tulemused
.
.
tulemused
23.apr 11:30  Vabamaadlus  Laste vabaadluse võistlussarja II etapp  Türi linna võimla Mati Sadam 5250582 juhend tulemused
 22.apr 17:00-
20:00
Peresport Jüriöö teatejooks Türi-Kirna ja Kirna-Paide TSKL
5041987
juhend tulemused
25.apr 11:00 Orienteeruma Järvamaa koolinoorte MV Türi Kõrgessaare (2012043) Kaarel Kallas 53308128 juhend tulemused
25.apr 17:00-
19:00
Orienteeruma 41. Järvamaa orienteerumisteisipäevakud Türi Kõrgessaare (2012043) Kaarel Kallas 53308128 juhend tulemused
27.apr 18:00 Kergejõustik Järvamaa murdmajooksu MV Türi Leonhard Soom     5096812 juhend tulemused
 29.apr 10:00 Koroona Türi valla hooaja lõpu lahtine koroona karikaturniir üksikmängudes Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643 juhend  tulemused
 30.apr  11:00  Triatlon  Paide-Türi Kevadtriatlon  Paidest-Türile  TSKL 5041987
.
juhend
tulemused
MAI
1.mai 12:00 Jalgrattasport Järvamaa rattakrossi seeriavõistluse I etapp Kangrumäe, Aravete Reimo Kaasiku 5040455 / Tauri Must 51985323 üldjuhend
I etapp
tulemused
6.mai 11:00 Kergejõustik Heitjate võistlused Türi linna staadion Leonhard Soom     5096812 juhend tulemused
7.mai Tennis “Kevad 2017” iga mehe paarismäng Türi tenniseväljak Jaan Rahe 5089187 juhend
7.mai Vibusport “Türi Kevad” Türi vibustaadion Erki Jäätma 5513636 juhend Eelringid
Duellid
Arv.kaardid
11.mai 16:00 Kergejõustik TV 10 Olümpiastarti III etapp Türi Leonhard Soom 5096812 tulemused
14.mai 12:00 Jalgrattamatk Jalgrattamatk “Tune oma koduvalda 2017” Veskisilla parklast
Türi-Paide-Väätsa-Türi
TSKL 5041987 juhend tulemused
14.mai 10:00 Ratsutamine Kirna ratsavõistlus Kirna Maie Kukk 55642117 juhend tulemused
16.mai 17:00 Kergejõustik Mäkkejooksu võistlused 10-18a. Türi linna võimla mägi Leonhard Soom 5096812
20.mai 10:00 Tennis Türi ja Viljandi matshkohtumine Türi tenniseväljak Jaan Rahe 5089187 juhend tulemused
20.mai Motosport TOP200 karikasarja etapp Kihli Motokeskus Kaspar Tammiste 58010018 juhend
23.mai 17:00-
19:00
Orienteeruma 41. Järvamaa orienteerumisteisipäevakud Kellissaare (2013087) Kalmer Keevend 5056595 juhend  tulemused
etapid
24.mai Orienteeruma Ülemaailmne orienteerumispäev Türi Kaarel Kallas 53308128 / Paul Poopuu 5052240 juhend
25.mai 18:30 Jalgrattasport Järvamaa rattakrossi seeriavõistluse II etapp Järva – Jaani terviserada Teet Kallakmaa 502163 / Tauri Must 51985323 juhend  tulemused
tulem2
tulem3
tulem4
25.mai 10:00 Kergejõustik Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused Türi Veiko Valang 5507576 juhend tulemused
30.mai 18:00 Petank Järvamaa petanki seeriavõistluse I etapp
.
Roosna-Alliku staadion TSKL 5041987 juhend tulemused

31.mai

 

JUUNI

18:00 Kepikõnni koolitus Koolitus: ” Kepikõnni ekspress 2017″
.
Türi Tolli mets TSKL 5041987 juhend jäi ära!
3.juuni 11:00 Kergejõustik kaitseliidu 2017.a. MV kergejõustikus Türi linna staadion Lauri Lipp 53494197 juhend tulemused
6.juuni 18:00 Petank Järvamaa petanki seeriavõistluse II etapp Väätsa Mõisapark TSKL 5041987 juhend tulemused
6.juuni 17:00-
19:00
Orienteerima 41. Järvamaa orienteerumisteisipäevakud Vanaõue (2014056) Kalmer Keevend 5056595 juhend tulemused
etapid
6.-7.juuni
.
10.juuni
11:00 Kergejõustik
.
Motosport
TV 10 Olümpiastarti mitmevõistlus
Eesti noorte meistri- ja karikavõistluse etapp
Türi
.
Kihli
Leonhard Soom     5096812
Kaspar Tammiste 58010018
juhend tulemused

tulemused

11.juuni

11.-25.
juuni

10:00 Ratsutamine

Tennis

Kirna ratsavõistlus

Türi valla tennise MV üksik ja paarismängus

Kirna tall

Türi tenniseväljak

Maie Kukk 55642117
Jaan Rahe 5089187
juhend
.
juhend
tulemused
tulemused
15.juuni 18:30 Jalgrattasport Järvamaa rattakrossi seeriavõistluse III etapp Koeru terviserada Toomas Tammik 58145848 / Tauri Must 51985323 juhend tulemused
17.juuni 11:00 Korvpall Tänavakorvpall Paide suvi 2017 Türi PK väljak Viljar Pennert juhend
17.juuni 10:00 Kergejõustik, võrkpall Kabala küla ja naabrite päev Kabala park, staadion Heli Martin 5237398 juhend  kergejõustik
võrkpall
 21.juuni 18:00 Kergejõustik “Türi 1926” aastapäeva võistlus Türi staadion Leonhard Soom 5096812 juhend tulemused
23.juuni 10:00 Perepäev Oisu piirkonna külade spordipäev Oisu Laura Liblik 5261869 juhend
ajakava
tulemused
23.juuni 10:00 Vibusport “Jaaninooled” Türi vibustaadion Erki Jäätma 5513636 juhend  võistkondlik
arvkaardid
järjestus
järjestus
27.juuni 18:00 Petank Järvamaa petanki seeriavõistluste III etapp Käru staadion TSKL 5041987 juhend
.
tulemused
JUULI
1.juuli

 

Tennis “Türi linn 91” tennisepäev lastele

LÜKKUB EDASI HALVA ILMA TÕTTU!
Türi tenniseväljak Jaan Rahe 5089187 Edasi lükatud
2.juuli 10:00/
12:00
Peresport Türi linna sünnipäeva perespordipäev Türi Tehisjärv TSKL 5041987 juhend tulemused
6.juuli

8.juuli

9.juuli

19:00

12:00

10:00

Maanteesõit

Motokross

Tennis

Võistkondlik jalgratta maanteesõit
Eesti hobikrossiklubi karikasarja etapp
Järvamaa II liiga üksikmängus
Parasi-Rassi-Põikva

Kihli motokeskus

Türi TK väljak

TSKL 5041987

Kaspar Tammist 58010018

Jaan Rahe
5089187

 

juhend tulemused

 


tulemused

 

15.juuli 13:00 Discgolf Türi discolfi avavõistlus Kõrgessaare TSKL
5041987
tulemused
29.juuli 12:00 Rannavõrkpall Kabala rannavõrkpall Kabala rannavõrkpalliplats Heli Martin 5237398
.
juhend tulemused
12.juuli 18:00 Petank  Petanki võistlus  Türi PK võrkpalliväljakul Enn Lehtpuu 5296515 juhend
29.juuli 10:00 Vibusport “Türi Vibusport 40” juubelivõistlus Türi Ulvar Kuningas 5114454
 AUGUS ST 
1.aug 18:00 Petank Järvamaa petanki seeriavõistluse IV etapp Paide Vallimägi TSKL 5041987 juhend tulemused
3.aug 18:30 Jalgrattasport Järvamaa rattakrossi seeriavõistluste IV etapp Paide terviserada Mario Polusk 5104548 / Tauri Must 51985323 juhend tulemused
5.-13.aug Tennis Järvamaa tennise MV üksik ja paarismängus (mehed) Türi tenniseväljak Jaan Rahe 5089187 juhend tulemused

tulemused paarismängus

15.aug 18:00 Petank Järvamaa Petanki seeriavõistluse V etapp Türi Põhikooli võrkpalliväljak TSKL 5041987 juhend tulemused
24.aug 18:30 Jalgrattasport Järvamaa rattakrossi seeriavõistluse V etapp Türi Tehisjärv Tauri Must 51985323 juhend
türi juh.
500m
2km
4km
6km
10km
KOOND
6.aug 10:00 Ratustamine Kirna treeningvõistlus Kirna tall Maie Kukk     55642117 juhend tulemused
 SEPTE MBER 
2.-3.sept 11:00 Vibusport Eesti MV harjutuses olümpiaring Türi vibustaadion, Staadioni tn 13  Erki Jäätma 5513636 juhend tulemused
5.sept 17:00-
19:00
Orienteeruma 41. Järvamaa orienteerumisteisipäevakud Mädara (2011007) Kalmer Keevend 5056595 juhend tulemused
etapid
10.sept Tennis Türi Tenniseklubi Karikavõistlused Türi tenniseväljak Jaan Rahe 5089187  tulemused
16.sept 11:00 Suvemängud 9. Järvamaa suvemängud Paide Gümnaasiumi staadionil Järvamaa Spordiliit 53333067 juhend tulemused
9.sept 10:00 Kergejõustik Paide 12. esivõistlused mitmevõistluses Türi staadion Alo Aasmaa tulemused
8.sept 17:00 Kergejõustik Türi piirkonna lahtised kergejõustiku MV Türi staadion Leonhard Soom     5096812 juhend tulemused
19.sept 18:00 Murdmaajooks 35. Türi Metsajooks Türi Tolli mets Kaarel Kallas 53308128 juhend tulemused1
tulemused2
17.
sept
12:00 Kergejõustik Järvamaa kergejõustiku MV II päev Türi staadion Leonhard Soom     5096812 juhend tulemused
24.sept 11:00 Triatlon Türi – Paide Sügistriatlon Türilt Paidesse TSKL 5041987 juhend tulemused
26.sept 17:00 Kergejõustik Laste võidujooks 8-,9-,10-,11-aastased Türi linna võimla ees Leonhard Soom     5096812 juhend
20.sept 10:00 Kergejõustik Järvamaa keskkoolide 4-võistlus Türi staadion Leonhard Soom     5096812 juhend tulemused
24.sept 10:00 Ratsutamine Kirna treeningvõistlus Kirna tall Maie Kukk     55642117 juhend tulemused
 24.sept  11:00  Tennis  Sügis 2017  Türi TK väljak  Jaan Rahe
5089187
 

 

 tulemused
29.sept  Vibusport Türi Karikas  Türi vibustaadion  Erki Jäätma 5513636
30.sept Bridž 42. Türi Raadiomasti turniir Türi Söökla Endel Küttis 5273132
.
OKTOO BER
1.okt Bridž Türi – Salo (Soome) sõpruskohtumine Türi Allika matkamaja Endel Küttis 5273132
1.okt

6.okt

12:00

19:00

Rahvajooks

Mälumäng

Paide-Türi Rahvajooks

Türi piirkonna mälumängu seeriavõistluse I etapp

Paide/Kirna/Türi

Särevere kaarhalli II korrus

.

KSK ALEM kskalem@hot.ee

info

juhend

6.okt 15:00 Kergejõustik Heitjate 4-võistlus Türi staadion Leonhard Soom     5096812  tulemused
7.okt 11:30 Vabamaadlus TSKL’i auhinnaturniir noortele Türi linna võimla Mati Sadam 5250582 juhend tulemused
15.okt

15.okt

11:00

11:00

Lauatennis

Kergejõustik

Järvamaa MV lauatennises

Jooksuvõistlus M.Pirksaare karikale

Türi linna võimla

Türi Tehisjärv

V.Tusis 55598154

Leonhard Soom     5096812

juhend                                 juhend
 tulemused                                tulemused
21.okt 10:00 Koroona Türi valla hooaja alguse lahtine koroona karikaturniir üksikmängudes Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643  juhend  tulemused
22.okt

29.okt

12:00

12:00

Perepäev

Orienteeruma

Türi valla Perespordipäev

41. Järvamaa orienteerumisteisipäevakud, finaal

 Türi linna võimla TSKL 5041987

Kalmer Keevend 5056595

plakat

juhend

 28.okt Vibusport Järvamaa Open L.Koidula 27a  Erki Jäätma 5513636
.
 NOVEM BER
3.nov

 

4.nov

19:00

 

9.41

Mälumäng

 

Jalgpall

Türi piirkonna mälumängu seeriavõistluse II etapp

Türi Kunstmuru Cup 2017

Särevere kaarhalli II korrus

Türi kunstmuruväljak

KSK ALEM kskalem@hot.ee

Vitali Gansen 56263752

juhend

 

juhend

 tulemused

 

tulemused

9.nov

 

17.nov

18:00

 

16:00

Mälumäng

 

Kergejõustik

Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistluse I etapp

Kergejõustiku seeriavõistluse I etapp

Kabala rahvamaja

 

Türi      Ühisgümnaasium

Mati Roosma 53404470

 

Leonhard Soom     5096812

juhend

 

juhend

 tulemused

 

tulemused

18.nov 16:00 Kergejõustik Kergejõustiku seeriavõistluse II etapp Särevere spordihoone Veiko Valang     5507576  tulemused
18.nov 10:00 Koroona Järvamaa MV koroona paarismängudes Türi linna võimla Kalju Mägi 53413643 juhend  tulemused
 25.nov

25.nov

 

18:00

Vibusport

Võrkpall

Novembri nooled

Võrkpalliturniir Kabala 2017

L.Koidula 27a

Kabala spordihoone

 Erki Jäätma 5513636
Heli Martin
5237398
 

juhend

 

tulemused

 DETSE MBER
1.dets 19:00  Mälumäng Türi piirkonna mälumängu seeriavõistluse III etapp Särevere kaarhalli II korrus KSK ALEM kskalem@hot.ee juhend  tulemused
1.dets 16:00 Kergejõustik Kergejõustiku seeriavõistluse III etapp Paide Ühisgümnaasium Leonhard Soom 5096812 juhend  tulemused

koondtulemused

7.dets

 

7.dets

 18:00 Mälumäng

 

Kergejõustik

Kabala piirkonna mälumängu seeriavõistluse II etapp

Jõuluvõistlused kergejõustikus

Kabala rahvamaja

 

Türi Ühisgümnaasium

Mati Roosma 53404470

 

Leonhard Soom     5096812

juhend  tulemused

 

tulemused

9.dets

12.dets

10:00

18:00

Koroona

Indiaca

Järvamaa MV koroona segapaarismängus
Indiaca Kabala 2017
Türi linna võimla

Kabala Spordihoone

Kalju Mägi 53413643
Heli Martin
5237398
juhend

juhend

 tulemused

 tulemused

15.dets Kergejõustik Paigalthüpete mitmevõistlus Särevere kaarhall Veiko Valang     5507576
16.dets Vabamaadlus Rahvusvaheline vabamaadlusturniir Türi Ühisgümnaasium Mati Sadam 5250582
dets 10.00 Vibusport Eesti Vibuliidu sisekarikavõistlused Türi Ühisgümnaasium Ulvar Kuningas 5114454