* Türi Spordikooli treeningud algavad taas 4.maist

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele muutuvad alates 2.maist sporditegevuste ja -treeningute piirangud:
1. Alates 2. maist lubatakse välitingimustes sporditegevuste ja -treeningute läbiviimine. Türi Spordikooli treenerid alustavad treeningutega esmaspäevast, 4.maist.
2. Sporditegevuste ja -treeningute korraldamist lubatakse tingimusel, et osalejaid on grupis maksimaalselt 10 ja peetakse kinni 2 meetri reeglist.
3. Kuna tegevuse korraldamisel on vaja hoida osalejate vahel distantsi ja rühmas olevaid inimesi hajutada, siis tuleb treeningrühmade koosseise muuta. Palume võtta ühendust oma treeneriga, et leida sobiv lahendus treeninguteks.
Türi Spordikooli spordialad, treenerid ja nende kontaktid:
Kergejõustik:
Leonhard Soom staadion51@gmail.com 5096812
Veiko Valang veiko.valang@mail.ee 5507576
Ujumine:
Otto Männa otto1845@hot.ee 53491012
Asko Pärl asko.parl@tyri.ee 56476287
Orienteerumine:
Kaarel Kallas kaarel.kallas@vilgyum.edu.ee 53308128
Maadlus:
Mati Sadam mati.sadam54@gmail.com 5250582
Jaanus Kopolovets jaanus.kopolovets@mail.ee 56606453
Jalgpall:
Kristo Kiik kristo.kiik@mail.ee 5513602
Võrkpall:
Ilmar Mõttus ilmarm@hotmail.com 5079149
Villi Vantsi villi.vantsi@mail.ee 5222473
Ratsutamine:
Maie Kukk maiefi@hot.ee 55642117
Vibusport:
Maarika Jäätma tyri.vibukool@gmail.com 55985986

Rohkem infot Türi Spordiklubide Liidu ja Türi Spordikooli kohta leiate siit:
https://www.tskl.ee/

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga